TRON (TRX) Fiyat Analizi: 27 Temmuz 2018

  • Tron, simetrik bir üçgen paterni oluşturmak için daha düşük yüksek ve daha alçak dipler oluşturmuştur.
  • Fiyat en üst seviyeye çıktı ve yakında bir destek testine bağlı olabilir.
  • Teknik göstergeler, desteğin kırılması ve bir çıkığa yol açması için bir şansın olduğunu göstermektedir.

Tron simetrik bir üçgen desende konsolide oluyor ve desteğin altında bir kırılma nedeniyle olabilir.

Teknik Göstergeler Sinyalleri

100 SMA, en az direnç yolunun aşağı yönde olduğunu belirtmek için 200-SMA uzunluğunun altındadır. Diğer bir deyişle, desteğin tutmaktan daha fazla kırılma olasılığı daha yüksektir.

Fiyat şu anda 100 SMA dinamik bükülme noktasını test ediyor ve destek olarak duruyor gibi görünüyor. Ayrıca, hareketli ortalamalar arasındaki boşluk, yavaşlayan düşüş momentumuna daralmaktadır. Yukarı doğru bir geçiş, alıcıları geri çekebilir.

RSI hala satıcıların üst eline sahip olduğunu teyit etmek için aşağı doğru işaret ediyor ve Tron fiyatını 0.0350 civarında üçgenin altına itebiliyor. Stokastik de güneye hareket ediyor, bu yüzden Tron takımı takip edebilir, ancak osilatör de aşırı yorgunluk belirtilerini göstermek için aşırı seviyelere yaklaşıyor. Daha yüksek dönüşler, boğa basıncı oluşturabilir ve 0.0380’de direncin test edilmesine yol açabilir.

Desteğin altında bir kırılma, 0.0310 ila 0.0420 arasındaki üçgen şeklindeki aynı yükseklikte bir düşüşe neden olabilir. Benzer şekilde, tepeden geçen bir kırılma aynı büyüklükte bir ralliye yol açabilir.

TRON Vakfının Bittorrent’i aldığına dair teyit sayesinde Tron bu günlerde başını açık tutuyor. Satın alma ve şirket planlarının ayrıntıları hala bulanık olsa da, Tron fiyatında daha fazla düşüşü önlemek için bunu çevreleyen yeterli yatırımcı iyimserliği var gibi görünüyor.