Trezor, Donanım Cüzdan Üzerinde Kripto Borsayı Kullanıma Sunuyor

Trezor, Donanım Cüzdan Üzerinde Kripto Borsayı Kullanıma Sunuyor

Artık Trezor Cüzdanındaki yeni sürüme geçiş sayesinde Bitcoinlerinizi cihazınızdan diğer şifrelere dönüştürmek mümkün  Güncelleme, orijinal Model T donanım cüzdanına eklenmiştir. Bu nedenle, kullanıcılar artık paralarını dönüşüm için cihazlarından değiştirmeye göndermeyecek.

Cüzdan İçinde Bir Borsa

Duyuru  SatoshiLabs, Trezor cüzdan arkasında şirket tarafından dün yapıldı. 

“Bu nedenle, Değişim Borsası’nın bugün Trezor Cüzdanına sunulmasını duyurduğumuz için Cüzdan’ı daha önce hiç olmadığı kadar çok yönlü ve kullanışlı hale getiriyor. Bugünden itibaren, Cüzdan siteden ayrılmanıza gerek kalmadan farklı şifreler arasında sorunsuz bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Tüm değişim süreci doğrudan Cüzdan arayüzünde başlatılabilir ve gözlemlenebilir. ”

Satoshi Labs’ın değişim özelliğini ele almayacağını belirtmek önemlidir. Bu nedenle, Changelly  ve ShapeShift gibi üçüncü taraflarla ortaklıklar kurdular .  

Resmi açıklamada şirket, çeşitli üçüncü tarafların değişim özelliğini sağlayacağını söylüyor. Bu nedenle SatoshiLabs tüm süreç, döviz kurları, ücretler ve işlevsellikten sorumlu olmayacaktır.

KYC gereksinimleri de dahil olmak üzere SatoshiLabs tarafından ele alınacak olan tüm değişim süreci ile ilgili hiçbir şey yoktur:

“Trezor Cüzdan, Cüzdan veya Trezor cihazınız gözaltına alınmadığı için KYC olmadan her zaman çalışır. Değişim sağlayıcıları KYC’yi yürürlüğe koymaya karar verirse, kayıt ve doğrulama onlar tarafından yapılacaktır. Trezor Cüzdan / SatoshiLabs kişisel bilgilerinizi işlemez ve şirket tarafından istenmeyecektir. Ortaklar, değişim için müşteri desteğine hizmet edecek. ”

Hem Changelly hem de ShapeShift, anında kripto-para değişimi alışveriş platformları olsa da, ikincisinin seçimi oldukça ilgi çekicidir.

ShapeShift geçtiğimiz günlerde kullanıcıların sanal para alışverişi yapabilmeleri için zorunlu bir KYC’yi tanıttı. Neden SatoshiLabs şirketi ile ortak çalışmaya karar verdiyse  , Changelly’nin CEO’su Bere için bile oldukça şaşırtıcı .