Telcoin (TEL) Nedir?

Kripto teknolojilerindeki temel sorun, bugün hala yanlış anlaşılmaları gerçeğidir. Bize, sorunsuz ödemelerin, transferlerin potansiyelini teklif etmelerine rağmen, bu aracın özelliklerini anlamayan çok sayıda insan var. Bunun bir sonucu olarak , blockchainpotansiyel yatırımcıları kaybetme biter . Ancak, bunu düzeltmek için, ticaretin kolaylaştırılmasına yardımcı olan ‘dost arayüzleri’ kullanan pek çok kripto platformu var.

Telcoin Nedir?

Telcoin , “ kripto-para birimlerini küresel olarak mobil ağlarla entegre etme” konusuna odaklanan yepyeni bir “mobil kripto-para birimi ” çözümüdür . Bu eylem modu sayesinde Telecoin, telekom mobil para ile ön ödemeli kredi ve faturalı faturalandırma platformları arasında daha kolay dönüşümler yapmayı öngörüyor. Bu servisin diğer önemli yönleri şunlardır:

Telekom operatörü yönergelerine tam uyumlu: bu platform tüm uluslararası telekom düzenlemelerine uygun olarak kalır ve GSMA mobil şebeke operatörleri tarafından özel olarak dağıtılacaktır.

Yaygın Kullanılabilirlik: Telcoin , bu kripto tabanlı hizmeti 5 milyardan fazla kullanıcıya ulaştırmak için tüm dünyadaki büyük mobil ağ sağlayıcılarıyla işbirliği yaptı.

Pazar Araştırmasına Dayalı: Platform, Ethereum blockchain’in sağlam bir temeli üzerine kurulmuştur . Analistler, bu pazar segmentinin önümüzdeki dönemde potansiyel bir altın madeni oluşturabileceğini öngördüler. Bunun bir sonucu olarak, Telcoin güvenilir bir ağın gücünü miras alır.

Telcoin Nasıl Çalışır?

Şirket, kendi jetonunu yüksek oranda teşvik edilen bir modele göre mobil ağlara dağıttığı bir modeli takip etmektedir. Yeni başlayanlar için, Telcoin jetonları, ICO’yu izleyen 10 yıllıkbir süre boyunca yılda% 5 oranında telkoda dağıtılacaktır . Bu aşama entegrasyon dönemi olarak ele alınacak ve para biriminin mobil pazara yavaşça girmesine izin verilecektir. Diğer önemli özellikler şunlardır:

Teşvik edilmiş evlat edinme: Bu ağı benimseyen herhangi bir kişi, sürekli jetona dayalı ikramiye almaya hak kazanan bir ailenin parçası haline gelir.

Sistem Esnekliği: esnek “jeton fiyatlandırma ve değişim API’sı”, bu platformun mobil ağ ile tam etkileşimini sağlar.

Güvenli Cüzdanlar: Şirket, tüm müşterilerine ‘TenX cüzdanı’ sunuyor, ancak önümüzdeki günlerde , herhangi bir operatörle veya üçüncü kişilerle birlikte çalışacak ve birlikte çalışacak olan kendi marka cüzdanlarını serbest bırakmaya yardımcı olmayı hedefliyor. parti ödeme platformları.

Mobil-dostu: Telcoin, mobil harcama alışkanlıklarımızla zaten tamamen bütünleştirilebileceği anlamda benzersizdir. Platform, uluslararası havaleler, çevrimiçi ödemeler, mobil kredi ödemeleri ve ad hoc transferleri yapmamızı sağlıyor.

Dikkate Alınması Gereken Diğer Önemli Unsurlar

Büyük Pazar Potansiyeli: Piyasa araştırmaları, bu şifreleme alanının ‘Uluslararası Para Transferi’nde en az 500 Milyar Dolar getirme potansiyeline sahip olduğunu ortaya çıkardı.

Bugüne Kadar Büyüyen İhtiyaç: Telcoin’deki mühendisler tarafından yıllar içinde geliştirilen yaygın altyapı sayesinde, bu benzersiz iş girişimlerine katılma şansına sahip 5 milyardan fazla kullanıcı var.

Düşük ücretler: kripto para kullanımı yoluyla , bu platform kullanıcılara küçük bir pazar payı kazanmalarını sağlayan çok ucuz transferler sunma kabiliyetine sahiptir.