Sirin Labs Token (SRN) Nedir

Sirin Labs Token, Blockchain geliştirme şirketi Sirin Labs tarafından geliştirilen ve SIRIN Labs ekosisteminin bir parçası olan bir kripto jetonudur.

Sirin Labs ilk blockchain akıllı telefonunu geliştiriyor ve bu şirketin her ürünü kendi blockchain’lerini kullanmaya kararlıdır! SRN jetonları aracılığıyla dijital para birimlerinin ve ademi merkeziyetçiliğin kullanımını teşvik ediyorlar.

SRN Geliştirme Süreci

  1. Sirin Labs 2014 yılında bulundu. Solarin, dünyanın en güvenli telefonu olarak popülerlik kazanan ilk projesi oldu. Her ne kadar bir başarı ve Leonardo DiCaprio gibi ünlü ünlüler tarafından onaylanmış olsa da, şirket 2015 yılına kadar personelin yaklaşık üçte birinin işten çıkarıldığını ilan etti. Açıkladıkları nedeni diğer alanlardaki gelişmelerdi.
  2. 2017’nin sonlarında, Şirin Labs, faaliyetlerini yeni bir yön vermek için Sene Lab Token’in (SRN) ICO’sunu (İlk Halka Arz) açıkladı. Şimdi, kitle kabulü için yeni teknolojiler getirmeye odaklanıyorlar.
  3. SRN tokeninin ICO’sunun bitiminde, PC ve cep telefonu gibi diğer araçların geliştirilmesi için yeterli olan 157 milyon dolarlık bir artış elde etmişlerdi.

SIRIN LABS Jetonunun Yararları

Sirin Labs, doğal olarak blockchain’i destekleyen kendi işletim sistemini kurdu. Cep telefonu ve bilgisayar gibi cihazları için aynı işletim sistemini kullanıyorlar.

  • Ücret-Az Dağıtılmış Muhasebe Mutabakatı  Blockchain, Finney Blockchain ismiyle bilinir. Kripto cüzdanından, şifrelenmiş iletişimden güvenli alışveriş erişimine kadar her şeyi destekler. Bu hafif, ölçeklenebilir ve ASIC dirençli defter bloğu zinciridir!
  • Blockshield  Donanım kripto cüzdanını koruyan tescilli bir teknolojidir. Bu, MAC Adres Randomizasyonu, IP Adresi Gizleme ve güvenilir ekran gibi çeşitli özellikleri içerir.
  • Güvenli P2P kaynak paylaşımı  Bu blockchain, FINNEY kullanıcıları arasında paylaşılan dijital kaynaklar için ücretsiz, hızlı, mikropayments sağlar.

SIRIN LABS Token’in geleceği

Haziran 2018 itibariyle 41 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan SIRIN LABS jetonu, en iyi kripto paralar listesinde 194. Toplamda 229.258.029 dolaşımda olmak üzere toplam 573.149.073 SRN jetonu vardır.

SIRIN Labs, kitle kabulü için açık kaynak ve güvenli cihazlar oluşturma vizyonuna sahiptir. SRN jetonlarının sıralaması ve piyasa değeri, bugüne kadar başarısını belirler. En büyük SRN token yüz sorunu, yüksek güvenlikli bir telefonun yatırım yapmaya değer olduğu akıllı telefon kullanıcılarını ikna ediyor! SRN tokenleri, SIRIN Labs tarafından yapılan yeni trendleri ve diğer ürünleri takip ederse, o zaman SRN jetonu dünyanın en iyi kripto paralarından biri olacaksa o gün uzak değildir.  

SIRIN LABS Token diğer kripto paralardan nasıl farklıdır?

  1. SRN jetonları, yüksek oranda ölçeklenebilen FINNEY blok zincirinde çalışır. Bu, Bitcoin, Ethereum vb. Gibi büyük kripto para birimlerinin karşılaştığı temel sorunlardan biridir.
  2. SIRIN Labs tokenleri, kullanıcıları için yüksek güvenlik sağlayan üç seviyeli bir kimlik doğrulama sistemine sahiptir.
  3. Ortak dijital para birimlerini desteklemenin yanı sıra bağlı uygulamalara erişim sağlayan entegre bir kripto para birimi.
  4. En önemlisi, mamut onaylama süreleri ve genel ölçeklenebilirlik sorunları ile diğer birçok engellerin aksine, ölçeklenebilirliği ve hızı sayesinde akıllı telefonlara güç kazandıran bir blockchain.

SIRIN LABS Token’e Yatırım Yapmalı mı?

SRN jetonları geliştirme için çok büyük bir potansiyele sahiptir. Akıllı telefon pazarının hedeflerinden biri olduğu göz önüne alındığında, teknoloji için bir kitle olarak seçilmekte olan büyük bir endüstri var.

SRN tokenlerinin ICO’su yaklaşık 157,9 milyon dolar artırdı ve şirket, kripto para için artan taleplere cevap verecek teknoloji geliştirme üzerinde çalışıyor. SIRIN Labs, daha fazla tüketici cihazı için SRN ve blockchain teknolojisini geliştirmek amacıyla Google, IOTA ve Bancor gibi markalarla ortak çalışıyor. Yani, hedefe ulaşırlarsa, ileride ilginç zamanlar olabilir!