Satis Group: 10 Yıl İçinde En Çok Değerlenecek Kriptoparalar Bitcoin ve Monero

Satis Group: 10 Yıl İçinde En Çok Değerlenecek Kriptoparalar Bitcoin ve Monero

İlk para teklifi (ICO) danışmanlığı ve araştırma firması Satis Group’un yaptığı bir rapora göre, Monero ve Bitcoin, önümüzdeki on yılda fiyat kazanımı açısından en büyük kazananlar olarak görünüyor. 

Rapora göre, Monero’nun önümüzdeki on yıl içinde %38391’lik bir fiyat artışına sahip olacağı tahmin ediliyor ve fiyatı 39.584 $ ‘a kadar getiriyor. Raporda ayrıca Monero’nun gelecek yıl boyunca güçlü bir performans sergilediği tahmin ediliyor. Bu da XMR’nin değerlemesini 1476’ya getirmek için fiyatta dört basamaklı bir artış olacağını tahmin ediyor.

Monero’da yükselişe ek olarak, yeni raporda, Bitcoin üzerinden yapılacak daha fazla kar da görülüyor. Bu da, piyasa değerinin bir numaralı para biriminin, bir önceki yıldaki toplam 20.000 $ ‘lık yüksek bir seviyeye gelmesini ve bir sonraki yıl toplamını getirmesi gerektiğini belirtti. BTC’nin değeri 32.914 dolara. Bitcoin için beş ve on yıllık görünüm eşit olarak pozitif, önümüzdeki 10 yıl boyunca sikke sırasıyla 96.378 $ ve 143.900 $ vurmaya hazırlanıyor. Buna ek olarak, Ethereum ve Litecoin de pozitif kazançlarla birlikte raporda listelenmişti, ancak Satis Group, paranın yanı sıra Monero ve Bitcoin’in yakınında herhangi bir yerde para çalmayı tahmin etmiyor. Litecoin, Aralık 2017’nin tüm zamanlarını yüksek tutturamayan 225 $ ‘lık bir beklenen 10 yıllık fiyat görünümüne sahipken, Ethereum’un görünümü 588 $ seviyesinde sabitlenmişti – bir önceki yüksek seviyelerini tekrar test edemedi.

İlginç bir şekilde, Satis Group, XRP’yi, çok düşük bir olumsuz görünüme sahip olarak buluyor. Blockchain başlangıç ​​Ripple’in eski ürünü ve şu andaki üçüncü genel kripto para biriminin piyasa kapağına göre beş yıllık bir sürede bir kuruşa ve tam on yıl tahmininden daha düşük bir değere sahip olduğu tahmin ediliyor. Ocak ayı boğa piyasası sırasında bir kez para başına 3.84 $ ‘a kadar yükselen XRP’nin, cari değerin yüzde 90’ına kadar olan yavaş bir düşüşe devam etmesi bekleniyor. Bu fiyat, sonuncundan bu yana yüzde 99,7’lik bir düşüşe neden olacak. zaman yüksek.

Monero için böyle bir meteorik yükselişin ardında yatan neden, Satis Group’un, anonimlik sağlayan para birimlerinin, Dapps’e yönelik mevcut projeksiyondan ziyade pazarın hakim payını oluşturacağına olan inancından kaynaklanıyor. Satis Group, kripto para biriminin büyümesi için doğal uzantı olarak offshore mevduat piyasalarına penetrasyon getiriyor ve bu da XMR gibi bir paranın değerini ortaya koyuyor – bu da sansürü reddediyor ve kullanıcı işlem bilgilerini gizleyebiliyor – sanayi daha fazla gizlilik hizmeti sunmaya yöneliyorsa daha çekici.

Bitcoin, Satis Group’tan olumlu bir inceleme aldı. Şirket, paranın yüksek pazarlanabilirliği ve marka cazibesinin, cryptocurrency’ın topluma artan nüfuzu ile tırmanmaya devam edeceğini vurguladı. Rapordan alınmıştır,

“Perakende çılgınlıkları sırasında temyiz eksikliğine rağmen, BTC’nin ve onun ağ etkisinin Para birimlerinde ve genel kriptoasset piyasasında nihai pazar payına hakim olacağına inanıyoruz: 1) artan likidite ve satın alma yolları, 2) marka bilinirliğini artırma 3) kripto piyasalarındaki temerrüt üssü olarak pozisyonu, 4) göreceli oynaklığın azalması, 5) atak vektörlerinin göreceli eksikliği, 6) katman-2 çözümlerinin olgunlaşması yoluyla ağ kapasitesi azaltılması ve 7) giderek artan bir şekilde saldırı ve devir maliyeti. ”