Quant Network, Hükümetler İçin İlk Blockchain İşletim Sistemini Duyurdu

Quant Network ve AUCLoud, dünyanın ilk Blockchain işletim sistemini egemen bulut bilişimine uygulamak için bir ortaklık duyurdu.

Quant Network, dünya ağlarını sadece üç satır kod ile blok zincirine bağlamayı amaçlayan Trust of Internet’i kuruyor.

Hareket, Avustralya hükümeti için daha fazla güvenlik ve işlevsellik yaratmayı amaçlıyor. Ortaklığın temel odak alanları, seçim, esneklik ve birlikte çalışabilir bir bulut platformu sunarak, günümüzün karmaşıklığını blok engellerle kaldırmaktır.

Basın açıklamasında şunları belirttiler: “Bu Blockchain-as-a-Service, birden fazla blockchain sisteminin dağıtımı için mevcut siled tasarımının üstesinden gelecektir, kullanımı kolay ve daha güvenli ulusal yetenekler kümesi yaratacaktır.”

AUCloud’un direktörü Scott Wilkie, “Avustralya hükümeti, savunma dairesi ve büyük endüstriler tedarik zinciri, kritik altyapı, ulusal kayıt tutma ve finansal hizmetler ile etkileşimde bulunmak için blockchain kullanıyor veya test ediyor” diyerek devam etti.

Birlikte çalışabilirlik

Quant’ın işletim sistemi Overledger, çoklu zincir uygulamalarını kolaylaştıran ilk Blockchain tabanlı sistem olmayı hedefliyor.

Scott şunları söyledi: “Bu kuruluşlar, yalnızca Overledger gibi bir işletim sistemi ve önde gelen bağımsız Avustralya bulut platformunun güvenliği ile birlikte çalışabilen işlevselliği gerektirir. Overledger olmadan, bu projelerin veya sistemlerin hiçbiri birbiriyle iletişim kuramayacak veya taraflar arası işbirliğini mümkün kılmayacaktır. ”

Yazma sırasında, Quant token şu anda 13 milyon doların üzerinde bir piyasa değeri ile 1,36 $ seviyesinde işlem görüyor. Ortaklık haberlerine göre fiyat% 3 arttı.

 

eskişehir | bitcoin miner kaufen