NEXO Nedir?

NEXO Nedir?

Nexo , kullanıcıların anında kripto kredileri yapabilmelerini sağlayan bir blockchain tabanlı overdraft sistemidir. Şu anda, kripto sahiplerinin varlıklarını satma ve satın alma dışında kullanabilecekleri başka bir yol yoktur. Nexo, kripto sahiplerinin sahiplerini teminat olarak kullanmalarına izin veren ve daha sonra nakit para çekebilecekleri çok kârlı bir iş modeliyle ortaya çıkıyor. Kullanıcılar, anında paraya erişirken kripto para birimine% 100 erişim sağlıyorlar. Aynı zamanda, kripto varlıklarının değerine erişebilirler.

rabıta

Nexo tarafından yaratıldı Credissimo , on yıldan fazla için Avrupa’nın her yerinden milyonlarca kullanıcıyı hizmet veren lider bir FinTech grubuna. Bu şirket kuruluşundan bu yana 120 milyon $ değerinde kredi vermiş ve 155 milyon dolar nakit para biriktirmiştir.

Şirket, birçok Avrupa ülkesinde online tüketici kredisi sektöründe bir pazar lideri olarak kabul edilmektedir. Şimdiye kadar, 1 milyon + kredi başvurusu gerçekleştirdiler ve 2017 yılında 79.000 kredi kullandılar. Trafiğinin% 78’i tekrarlayan müşterileri tarafından üretiliyor.

Nexo Nasıl Çalışır?

Nexo, blockchain teknolojisiyle anlık kredileri bir araya getirerek dünyanın ilk anlık kripto kredisi sistemine kavuştu. Nexo’nun yenilikçi iş modeli, müşterilere anında kripto kredileri sağlamak için oluşturuldu ve “ müşterinin dijital varlıklarının değeriyle güvence altına alınan, likidite elde etmek için otomatik, esnek ve düşük maliyetli bir araç” oldu.

Kredi alma sürecinin tamamı basittir ve sadece birkaç dakika içinde yapılabilir. Nexo kullanmanın başlıca faydaları şunlardır: hiçbir gizli ücret, hiçbir sermaye kazancı vergisi ve kredi çekleri yok.

Platformun tamamı yerel Nexo Oracle modülünde gerçekleştirilen blockchain teknolojisini, akıllı sözleşmeleri ve algoritmik prosedürleri kullandığı için yüksek düzeyde bir şeffaflık garanti edilmektedir.

rabıta

İlk olarak, müşterinin kripto varlıklarını Nexo cüzdanına aktarması gerekiyor. Daha sonra, transfer ettikleri kriptolar blok zincirle teyit edilecek, daha sonra Nexo oracle otomatik olarak bireysel kredi limitleri ile ilgili bilgileri hesaplar ve daha sonra kullanıcı için kredi belirler.

Müşteri daha sonra talep ettiği kredi miktarını USD veya EUR para biriminde alır. Kredi limiti banka havalesi veya ücretsiz Nexo kredi kartı ile derhal kullanılabilir. Müşteriler ayrıca, paralarını kullanmanın en uygun yolunu ve krediyi almak için hangi para birimlerinde istediklerini seçebilirler.

Bununla birlikte, kredi limiti Nexo cüzdanındaki kripto para biriminin piyasa fiyatına bağlıdır. Bu nedenle, kullanılan para biriminin değeri yükselecek olursa, Nexo oracle kredi limitini otomatik olarak yükseltecektir.

Son olarak, müşteriler, kredilerini geri ödeyebilecekleri çeşitli seçeneklere sahiptir:

  • Banka havalesi
  • Fiat veya kripto varlıkları kullanarak fiziki para değişimi
  • NEXO tokenları ile ödeme yapanlara faiz oranlarında özel indirimler verilmektedir .

Özellikler

Nexo’nun kullanıcıları, kripto sektöründe oldukça nadir görülen yüksek seviyeli bir varlık likiditesinden yararlanırlar. Daha büyük miktarlarda fiziki sermayenin geri çekilmesi hala zor olsa da, şirket perakende müşterilere günlük işlemler için kullanılabilecek ücretsiz bir kredi kartı sunmaktadır. Ayrıca, Nexo’nun acil şifreleme hizmetini kullanarak, müşterilerin sermaye kazanımlarından en iyi şekilde faydalanma ve diğer avantajlardan tam olarak yararlanabilme şansına sahip olmaları da dikkat çekicidir.

nexo özellikleri

Sahiplerin, çoğu hizmet sağlayıcının hizmetlerinden genellikle ücret aldığı herhangi bir işlem, platform veya para çekme ücreti ödemesi gerekmemektedir. Ayrıca, hiçbir satış olayı olmadığı için, kullanıcının kazançlarının% 39’una kadar olan ek vergiler azaltılabilir. Son olarak, Nexo, bir kullanıcının kredi notlarını amorti edebileceği herhangi bir kredi kontrolü gerçekleştirmemektedir. Bu, Nexo Cüzdanında biriktirilen kripto varlıklarının değerinin kripto kredilerini tamamen güvence altına alması nedeniyle mümkün hale gelmiştir.

nexus vision

Buna ek olarak, dijital varlıkların asıl sahibi korunan ve şeffaf akıllı kredi sözleşmeleri ile güvence altına alınmış olup, bunlar blok zincir defterine kaydedildikten sonra herhangi bir şekilde değiştirilemez.

Takım

Kosta Kantchev, Nexo’yu işleten Credissimo’nun kurucularından. Avrupa FinTech sektöründe 10 yılı aşkın bir süredir aktif olarak çalışıyor ve çevrimiçi biyografisine göre bitcoin cryptocurrency’nin ilk kullanıcısıydı. Ayrıca, kripto para birimlerinde küresel kredi geri ödemelerini mümkün kılan bir dizi blok zincir projede aktif olarak işbirliği yaptı.

nexo takımı

Nexo’nun CTO’su Vasil Petrov’dur. Petrov, niş alanlarında, sistem yönetimi, arka uç geliştirme, yüksek yük ve tam döngü projelerin mimari tasarımı dahil olmak üzere 16 yıldan fazla uzmanlık birikimine sahiptir. Nexo’ya dahil olmasının yanı sıra, Vasil de şu anda 150.000’den fazla müşteriye sahip olan bir ABD çok kanallı video ve internet servisinin kurucu ortağıdır.

Nexo Jetonu

NEXO belirteç NEXO kredi portföyündeki varlıkların tarafından desteklenmektedir ABD-SEC uyumlu, temettü ödeyen, güvenlik-para birimidir. Nexo’nun müşterileri, dünyanın dört bir yanından anında paraya erişebilir. Bu ayın başında kripto pazarına başlatılan tek bir Nexo jetonunun fiyatı oldukça istikrarlı olmaya devam etti. Nexo temettüleri hakkında daha fazla bilgi için , bu blog gönderisinikontrol etmek isteyebilirsiniz .

nexo jetonu

Yazarken, döviz ticareti $ 105,982,242 USD olan 0.189254 USD işlem görüyor. NEXO tokenlerinindolaşımdaki tedariki, toplam 1.000.000.000 NEXO tedarikinden 560,000,010’dur.

Nexo nereden satın alabilirim

NEXO jetonu aşağıdaki değişim platformlarında satın alınabilir:

  • IDEX – ticaret çifti: NEXO / ETH;
  • DDEX – ticaret çifti: NEXO / ETH;
  • Hotbit – ticaret çiftleri: NEXO / BTC NEXO / ETH;
  • EtherDelta – ticaret çifti NEXO / ETH;
  • Stocks.exchange –trading çifti: NEXO / BTC;

Nexo Cüzdanlar – En iyi Nexo Cüzdan nedir

NEXO madalyonu, bir ERC20 tabanlı jetonudur, bu nedenle herhangi bir Ethereum uyumlu cüzdanda saklanabilir. Ancak Nexo platformunu ve kredi sistemini kullanmak için Nexo Cüzdanını indirmeli ve diğer şifrelerini de içinde saklamanız gerekiyor.

Karar

Nexo’nun kripto dünyasındaki uyum standartlarını izleyen bir anlık kredi platformu sunduğunu düşünürsek, bu hizmetin çok sayıda kullanıcı ve yatırımcıyı çekeceğini görmek şaşırtıcı olmayacaktır.

Ek Bilgi ve iletişim bilgileri:

eskişehirbitcoin miner kaufen
escort99.com