NetCents, Satıcı Hizmetlerine XVG, TRX, ZEN, BCH Ve NEM’i Ekledi

Tüketiciler ve satıcılar için yeni nesil online ödeme işleme platformu NetCents, Merchants Gateway’e aşağıdaki beş dijital varlığı eklediğini duyurdu .

  • Verge (XVG)
  • Tron (TRX)
  • ZenCash (ZEN)
  • Bitcoin Nakit (BCH)
  • NO (XEM)

Bu ekleme, şirketteki yeni İş Ortağı ve Satıcı taleplerinin bir sonucudur. Önümüzdeki birkaç ay boyunca şirket, NetCents Merchant Gateway’deki paraları çıkarmaya başlayacak. Platforma entegre edildikten sonra, bu paralar hem çevrimiçi hem de çevrimdışı işlemler için kabul edilmeye başlayacak. Ayrıca, paraları NetCents’in Anında Anlaşma Sistemi’ne ekleme planları da vardır.

Şirketin CEO’su Clayton Moore, dijital varlıkları ekleme planları hakkında şunları söylemişti:

Bu yeni paraları Merchant Gateway’e ekleyerek, satıcılarımıza ve müşterilerimize kripto para birimi ödemelerini nasıl kabul ettikleri konusunda daha fazla esneklik ve kontrol sağlıyoruz. Amacımız, kripto para birimini günlük işlem para birimi olarak kolaylaştırmaktır. Satıcılarımıza kabul etmek istedikleri madeni paralara erişim sağlayarak, bir ödeme yöntemi olarak kripto para birimini daha fazla benimsemeyi umuyoruz.

NEM.io Vakfı Başkanı Kristof Van de Reck, XEM’in eklenmesi hakkında şunları söyledi:

NetCents’ta XEM’in lansmanını görmekten heyecan duyuyoruz. NetCents, satıcıların rakiplerini daha önce benzeri görülmemiş düzeylerde sürdürdüğü, kullanılmayan bir pazarda ürünlerini güvenli ve güvenli bir şekilde genişleterek rekabetçi bir ortamda gelişmelerine yardımcı olan son teknoloji bir ödeme çözümü sunar.

NetCents tarafından yapılan bu duyuru, popüler sikkeleri kendi platformlarına entegre ederek daha fazla şifreli ödeme çözümü sağlayıcıları listesine ekledi. Çeşitli paraları destekleyen bu türden platformların daha fazlası ile, kripto benimseme zamanla bir gerçeklik haline gelecektir.

Popüler paraları birleştiren diğer ödeme çözümü sağlayıcıları arasında CoinPaymets platformuna yakın zamanda Tron (TRX) eklenmesi sayılabilir. İkincisi, 2.2 Milyon tüccar ve hizmetlerini kullanan kullanıcılara sahiptir.

Pundi X ayrıca, kripto işlemlerini destekleyen Satış Noktası cihazlarının sağlanması yoluyla kripto benimsemeye de öncülük ediyor.