“Nazca”, Ortalama Kripto Yatırımcılarına Piyasalar Arası Avantaj Sağlıyor

Herkes kârlarını en üst düzeye çıkarmak ve riski yönetmek için portföylerini çeşitlendirmenin ve yeniden dengelemenin önemini kavrar, ancak gerekli olan karmaşık ve sıklıkla zaman harcayan operasyonlar nedeniyle bu strateji deneyimli yatırımcılar ile sınırlandırılmıştır.

image_strat

Nazca sayesinde zamanlar değişiyor: küçük veya büyük her yatırımcı, artık beş dakika içinde özelleştirilebilir yatırım modelleri, kripto varlıkları ve yeniden dengeleme aralıkları ile gelişmiş bir portföy oluşturabiliyor. 
Portföy yalnızca ticaret amaçlı API anahtarları ile değiştirildikten sonra, kararlaştırılan stratejiye göre dengeli ve çeşitlendirilecektir.

image_backtest

Nazca’nın en gelişmiş backtesting araçlarından birini sunmasının yanı sıra, her şeyi kontrol altında tutan ve kontrol altında tutmak için temiz bir gösterge panosu sunmuştur.

Pazarların nereye gittiğini tahmin etmeye çalışmak yerine, Nazca her bir kararı değerlendirerek geçmiş ve şimdiki verilerle destekleme yeteneğini verir. Bu, her kripto-yatırımcıya riski azaltma ve azalan bir pazarda bile kârda kalma şansı verir. Nazca’nın bazı kullanıcıları, portföylerinin yeşil renkte tuttuğu son aylarda bile sayıların kendileri için konuştuğunu bildiriyor.

image_dash