MINtoken: Merkezi Olmayan Fatura Sistemi

MINtoken: Merkezi Olmayan Fatura Sistemi

MINtoken projesi, özünde, bir merkezi olmayan fatura sistemidir. MINtoken, profesyonellerin blokajın yerel zaman imza öğeleri aracılığıyla sisteme yerleştirilmiş hesap verebilirliği ile gerçekleştirdikleri iş için doğru şekilde takip etmelerini ve faturalandırmalarını sağlar.

Avukatların, yüklenicilerin ve diğer yüksek fiyatlı profesyonellerin saatlik ücretlerini sık sık şişirdiği bir şaka haline geldi. MINtoken ekibi konuyla ilgili bir konuya değindi ve konu daha önce Hollywood tedavisini aldı; 1993’teki Tom Cruise flick “The Firm” daki ana olay noktalarından biri, titiz firmanın müşterilerinin aşırı doldurulmasıyla ilgilidir.

MINtoken ekibi, “Çok güçlü bir izleme mekanizmasının yokluğunda, müşteriler ve firmalar arasında uzun vadeli sözleşmelerin sona ermesine ve hem profesyonel hem de şirketler için gelire doğrudan etkisi olan güvensizlik vakaları oldu” dedi. “MIN, güvensizlik yaratan ve hem profesyonellerin hem de şirketlerin gelirlerini etkileyen bu sorunu çözmek için bir ekosistem yaratıyor. Zamanlarını şarj edebilen bir yöntemle, profesyoneller ve her çeşit uzman, zamanlarını esnek, şeffaf ve adil bir sistemde şarj edebilecektir. Dakika başına bir sisteme taşınan MIN, danışmanlık ve serbest arazi manzarasının en kötü unsurlarını ortadan kaldıracaktır. ”

MIN nedir

Nasıl çalışır?

MINtoken sistemi, projenin “MIN Rewarding Engine” olarak adlandırılan etrafında döner. Bu, işin dakika dakika bazında faturalandırılabildiği bir tür blockchain saati gibi davranır.

MINtoken ekibine göre, her zamanki saatlik sistem yerine dakika bazlı bir sistemin faydaları lejyondur. Etkili bir şekilde, bu iş akışını zengileştirir ve müşterilerin küçük ve basit projelerin adil bir oranda yapılmasını kolaylaştırırken, müteahhitler için mevcut çalışmayı arttırır. Minimum faturalandırılabilir süre tutarı azalırsa, MINtoken ekibi devam eder, sonuçta standart saatten daha kısa sürede tamamlanabilecek küçük işler için daha fazla fırsat olacaktır. Dakika başına ücret, verilen hizmet türüne göre ayarlanabilir.

MINtoken ekibi projenin beyaz belgesinde “Her dakikaya hizmet veya etkinlik için ödeme yap ve ödeme yap” dedi. “MIN şarj ölçer fonksiyonu, üyelerin doktorlarına, otoparklarına, otel odalarına ve diğer hizmetlere ne kadar ödeme yapmaları gerektiğini belirler. Önceden tanımlanmış zaman dilimleri için artık sabit ödeme yok. ”

Tabii ki, MIN belirteci, projenin özel cüzdanı tarafından kolaylaştırılan bu ödemeler için bir değişim aracıdır.

MINtoken Projesi için Başka Kullanım Durumları Var mı?

MINtoken ekibi, projenin sonunda sosyal medyadan gerçek zamanlı olarak para kazanmaya ayrıldığını öngörüyor. Her gün sosyal medya kullanıcıları tarafından çok sayıda saat harcanır ve bundan para kazanmak için bazı yaratıcı çalışmalar gerekir. Reklam veya hatta kullanıcı bilgileri satmak, özellikle ABD’de şirketler için, kullanıcı güdüsüyle daha az güven ve kullanım ek bagajı ile bazı quasilegal zorluklarına neden oldu.

MINtoken sistemi, her kullanıcının platformla etkileşime girdiği süreyi doğru bir şekilde izleyerek hem platform hem de kullanıcı için sosyal medyadan potansiyel olarak para kazanabilir.

Ekip, geleneksel ücretlendirme yöntemlerini değiştirmenin yanı sıra, artık çevrimiçi web sitelerine zaman ayırmak için kullanıcıları ödüllendirebilecek çevrimiçi işletmelere ek bir fırsat da sunacak. “Sosyal medya siteleri, artık katılım düzeylerini ödüllendirebileceklerinden böyle bir özelliği kullanarak en çok kazanacaklardır.”

MINtoken ekibi, şirket içi Thirtymin platformunun MIN’yi kendi para birimi olarak kullandığını belirtti. Ekip, MIN’nin Thirtymin’e entegrasyonu, uygulamanın kullanıcıları için yeni para kazanma olasılıkları [sic] sağlayacak, ”dedi.

Her ne kadar Otuzmin MİN’in ilk göze çarpan kabulü olsa da, gerçekte MIN ekibinin bunu yarattığı gerçeği kalmaktadır. Ekim 2018 itibariyle, platformun hiçbir dış benimseyen olmadığı görülüyor.

Thirtymin

Ekip, “Bu, gelecekte otuzuncu platformun potansiyel yeni evlat edinenler için bir konsept kanıtı sağladığından gelecekte değişecek.

Ayrıca, MINtoken projesi ile Thirtymin’in kendisi arasında bir dereceye kadar ayrılık vardır.

Ekip, “Thirtymin, MIN’nin erişim alanını genişletmek için bir basamak taşı olacakken, Thirtymin bağımsız bir işletme olmayı sürdürüyor ve yakın gelecekte MIN’ye adapte olacak diğer web sitelerine ve uygulamalarına örnek olacak” dedi.

MINtokens Ekibi

MINtoken’in CEO’su Ali Magzoub. Suudi Arabistan’dan Magzoub selamlıyor. Ayrıca Thirtymin CEO’su olarak hizmet vermektedir.

Takım

Magzoub, blockchain küresine göreceli olarak yeni gelen biridir. Daha önce evde tıbbi bakım başlangıçları Medical Refill ve One4care’in yönetici ortağı olarak görev yapmıştır.

Projenin stratejik danışmanı Joshuwa Roomsburg. Çeşitli pazarlama şirketleri ile hizmet vermiş ve son zamanlarda gözünü cryptocurrency’ye yöneltmiştir.

Token Ön Satışı

MINtoken planlıyor onun satış öncesi başlaması Ekim 2018 yılında ve Kasım ayının ortalarında 2018 belirteç Stellar (XLM) platforma yerli tarafından o kadar kaydırılır, 0.1 xlm bir maliyeti vardır ve 10 milyar kaynağı vardır – oldukça yüksek ilk para teklif standartlarına göre.

Yol Haritası

MINtoken ekibi birincil cüzdan ve şarj cihazını yıl sonuna kadar serbest bırakmayı planlıyor. 2019’un ilk çeyreğinde, ekip, MIN’nin Thirtymin’e entegrasyonunu tamamlamayı hedefliyor. Yılın geri kalanı, tuğla ve harç siteleri de dahil olmak üzere çeşitli işletmelerle ortaklıklar geliştirmek için harcanacaktır. Önemli olarak, ayrılmış MIN’nin% 50’si, ilgili ödül sistemleri için Q3’te MIN’nin ilk iş ortaklarına yem olarak satılacak.

Sonuç

MINtoken projesi iddialı, ve Thirtymin’de uçtan uca bir son kullanıcıya sahip ve her iki şirkette de bir CEO’yu paylaşıyor, ekibin MIN’nin yeteneklerini amacına uygun sistemle test etmeye hazır olduğunu rahatlatıyor.

Ekip, kriptosfere nispeten yeni gelenlerden oluşuyor, ancak böyle genç bir sektörde bu pek de şaşırtıcı değil. Oldukça basit bir şekilde, kripto, tecrübeli profesyonellerin büyük bir listesini geliştirmek için yeterince uzun bir süre boyunca finansal veya bilgi teknolojisi manzaralarının bir özelliği olmamıştır. Gerçekten de, sürekli gelişen kripto dünyasında yer alan çeşitli geçmişlerden yöneticileri ve yer üstü geliştiricilerini görmeye teşvik ediyor.