Ledger Nano S’e Ethereum Transfer Etmek

Aşama 1. Defter Cüzdan Ethereum uygulamasını sisteminize / cihazınıza başlatın. Açtıktan sonra böyle görünecektir.

Bir Ledger Nano S'ye Eterin Aktarılması

Adım 2. Şimdi Ledger Nano S cihazınızı PC / mobil cihazınıza takın ve etkinleştirildikten sonra PIN’inizi girin. PIN’inizin sırrını saklamayı unutmayın, aksi halde cihazınıza giriş yapan ve giriş yapan herkesin parasını almasını sağlayın.

Ledger Nano S

Aşama 3. Artık, Ledger cihazınızda, Ethereum uygulamanızı açın ve bu ekranı görebileceksiniz.

Ledger cihazında ETH

4. Adım. PC’nizdeki / cep telefonunuzdaki uygulama, ‘ETH’ ve ‘ ETC ‘ arasında seçim yapmanızı ister . Burada ‘ETH’yi seçin.

Not:  Uygulama iyi çalışmıyorsa, lütfen tarayıcınızın Nano S cihazınızın Ethereum uygulamasında desteklenip desteklenmediğini kontrol edin. Orada ‘Hayır’ seçmelisin.

Defter Cüzdanı Ethereum

Adım # 5. ‘ETH’yi tıkladıktan sonra, uygulamanın blockchain ile senkronize edilmesi için birkaç saniye beklemeniz gerekir. Senkronizasyon işlemi şöyle görünecektir:

Defter Cüzdanı Ethereum

Adım # 6.  Senkronizasyon tamamlandıktan sonra, cüzdanınızın bu ana ekranını görebilirsiniz. Burada ETH bakiyenizi ve son işlem ayrıntılarınızı göreceksiniz. Ayrıca ‘gönder’ ve ‘alma’ seçeneklerini de göreceksiniz.

ETH dengesi ve son işlem

Adım 7. Bu durumda, ETH’yi Ledger Nano S’ye aktardığımız için, ‘Al’ seçeneğine tıklamamız gerekecektir. ‘Al’ düğmesine tıkladıktan sonra bu ekranı göreceksiniz.

Eter Almak

Adım # 8. Eternetinizi transfer edeceğiniz ETH adresine sahip olduğunuzdan, adresi dikkatlice kopyalamaya veya adresin QR kodunu taramaya hazır olmalısınız. İnsan hatalarından kaçınmak için QR kodunu taramanız tavsiye edilir.

9. adım. Mobil cüzdanınızdan # 7 numaralı adımda QR kodunu tarayabilir veya ETP’nizi göndereceğiniz yerdeki cüzdanda yapıştırmak için defter defteri uygulamasında gösterilen adresi kopyalayabilirsiniz. Genel olarak, insanlar uzun bir süre boyunca Ledger Nano S üzerinde güvenli bir şekilde saklamak için ETH’yi exchange’lerden veya mobil cüzdanlardan çeker . Ve bu, ETH’nin borsalardan çekilmesi sırasında yanlış bir adres koymaya yetmeyeceğinden, çok dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Adım # 10. Şimdi bir kez QR kodunu tarattıktan veya kopyalanan adresi girdikten ve exchange veya mobil cüzdanınızdan gönderdikten sonra. Ve şimdi işlemin Ethereum blockchain kaşifini yansıtmasını bekleyin .