Kanadalı Kripto Borsası Coinsquare, Ripple-Fiat Desteğiyle Avrupa’ya Taşınıyor

Mevcut piyasa sıkıntılarına ve yıllık düşük fiyatlara rağmen, kripto borsaları ve ticaret platformları daha önce görülmemiş bir oranda genişliyor.

Kanada’nın önde gelen kripto ticaret servisi Coinsquare, bu yılın dördüncü çeyreğinde Avrupa’ya açılma planlarını açıkladı. Göre basın açıklaması Avrupa müşteriler Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Bitcoin Cash ve Dash dahil olmak üzere önemli dijital varlıkların tümüne erişim kazanacaktır, firmadan güvenli ve güvenilir bir hizmet ile yedeklenmiş.

Coinsquare Şefi Dijital ve Büyüme Memuru Thomas Jankowski;

“Cryptocurrency yatırımcıları küresel olarak güvenebilecekleri bir platform istiyorlar. Coinsquare düzenlenmiş, tam uyumlu bir ticaret platformudur ve Avrupa pazarına Kanadalılara sunduğumuz aynı güvenli ve sezgisel arayüzü sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz. ”

InContent
İçindekiler 1

2014 yılında kurulan Coinsquare, Kanada’nın en büyük ve en güvenilir cryptocurrency alışverişlerinden biri haline geldi. ABD sınırındaki Coinbase gibi, bir dizi farklı dijital para için kripto ticaretine izin veriyor. Hareket, Coinsquare markası altında ilk uluslararası genişleme olacak, ancak şirketin yurt dışına ilk kez girmesine izin vermeyecek.

Geçtiğimiz ay firma , küresel bir kripto para birimi yatırım bankası olan DLTa21 ile Japonya’ya ortaklık yaptı . İşbirliği, Coinsquare’in Japon pazarı için bir kripto para birimi değişimi yapmasına izin verdi. Coinsquare İcra Kurulu Başkanı Cole Diamond;

“AB gibi devasa bir pazara girmek, Coinsquare’in 21. yüzyılın küresel finans kurumu olma vizyonuna daha da yakınlaşan heyecan verici bir adım. Kanada’daki en büyük kripto para birimi değişimi, faaliyet gösterdiğimiz her ülkede aynı yüksek kalitede, güvenli hizmeti sunabilmemiz için uluslararası olarak nasıl genişlediğimize dikkat ediyoruz. ”

Ancak, hangi Avrupa ülkesi veya şirketin faaliyet göstereceği belirtilmemişti. Binance ve Huobi’nin liderleri takip ederse, blok zinciri işine açılan ülkelerin listesini toplayan kripto dostu Malta, İsviçre veya Cebelitarık’ı seçebilirdi.

Rakipleri gibi, Coinsquare, 2018’deki düşüş pazarına rağmen büyümeye devam ediyor. Yakın zamanda yeni bir yatırım fonu ve portföy yöneticisi olan ve blockchain ve kripto para birimleri gibi yeni gelişen teknolojilere odaklanmış bir ürün paketi sunan bir yönetici. Ayrıca şirketin AB ve Asya’da düzenlenmiş pazarlara girmesini sağlayan bir lisans bölümü de başlatıldı. Daha da önemlisi, Coinsquare, XRP fiat ticaretini , ‘global genişlemesinin’ bir parçası olarak birkaç hafta önce listelerine ekledi .