IOTA Fiyat Analizi: 28 Ağustos 2018

IOTA Fiyat Analizi: 28 Ağustos 2018

  • IOTA kısa bir süre önce 0,5500 seviyesinde önemli bir direnç geçirdi ve tırmanıştan önce duraklamadan 7.7000 alana ulaştı.
  • Bu, ilgilenilen alana geri çekilmenin gerektiği ve Fib aracının potansiyel destek bölgelerini gösterdiği anlamına gelebilir.
  • Fiyat, Ağustos ortasından bu yana düşük seviyelerini bağlayan yükselen bir trend çizgisinin üzerinde seyrediyor.

IOTA bir gözyaşı üzerinde ama buradan daha fazla boğa enerjisi toplamak için hızlı bir düzeltme yapması gerekebilir.

Teknik Göstergeler Sinyalleri

100 SMA, en az direnç yolunun yukarı tarafa olduğunu göstermek için 200-SMA uzunluğunun üzerindedir. Diğer bir deyişle, yükseliş eğiliminin tersine dönmeye devam etmesi daha olasıdır. Göstergeler arasındaki boşluk, boğa basıncını güçlendirmeye işaret etmek için genişlemektedir.

Ayrıca, 100 SMA,% 50 Fibonacci geri çekilme seviyesi ile ilgileniyor ve ilgi alanına destek olarak gücünü arttırıyor. 200 SMA,% 61.8 Fib’in hemen altında yükselen trend çizgisiyle yukarı doğru bir ek bariyer görevi görecek.

Fibonacci seviyelerinin herhangi birinden çıkma, boğa basıncına yol açabilir ve IOTA’nın tırmanışı yüksek veya daha yüksek hıza çıkarmasına izin verebilir. Öte yandan, en düşük Fib ve trend çizgisinin altında bir kırılma, bir selloff anlamına gelebilir.

IOTA’nın rallisi, daha iyi şeffaflık, veri güveni ve veri güvenliği sağlamak için Fujitsu ile olan ortaklığı ve üretim ve tedarik zinciri dikeylerine entegre olmasından kaynaklandı. Şirkete göre şirket çıktı:

Fujitsu, hem IT hizmetlerinde hem de BT ürünlerinin üretiminde uzman olduğumuz için IOTA’nın yeni protokol standardı olarak kullanılmasına yardımcı olmak için iyi donanımlıdır. ”

Bu, IOTA’nın pratik kullanım açısından meşruiyetini desteklemektedir ve bu hafta şimdiye kadar risk ralli avantajlarından yararlanmak için daha iyi bir konuma altkoin yerleştirmiştir.