Infinito: Çoklu Kriptopara Cüzdanı

Infinito: Çoklu Kriptopara Cüzdanı

Infinito Wallet , birden çok varlığa destek veren ilk evrensel cüzdan olduğunu iddia ediyor. Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, Dash, Dogecoin, NEO ve GAS dahil olmak üzere en iyi kripto paralar için destek vardır. Ek olarak, Infinito Cüzdan, ETH ERC-20 ve NEO NEP-5 dahil olmak üzere en akıllı sözleşmeli blockchain tokenlerine erişim sağlar. Desteklenen belirteçler ve kripto para birimleri listesi sürekli büyüyor ve Infinito Cüzdan’ın erişim alanını genişletiyor.

Ekip

Infinito Cüzdan’ın arkasındaki şirket , Blockchain üzerinde çalışan ve tam uyumlu hizmetler, ürünler ve işbirliklerine odaklanan lider bir araştırma ve geliştirme şirketi olan Infinity Blockchain Labs’dir.

Yıllar boyunca, sayısız ödüle layık görülmüş ve Asya’daki ilk resmi blok zinciri eğitim girişimi olan Asya Blok Zinciri Eğitim Programı’nı birlikte organize etmiştir. Şirket, 150’den fazla kurum içi araştırmacı, blockchain geliştiricisi, stratejik planlamacı ve pazarlamacıya sahiptir. Polonya, Kenya, Hong Kong, Japonya, İngiltere ve Vietnam da dahil olmak üzere dünya çapında ortakları var ve Vietnam Bankalar Birliği’nin bir parçası.

Infinito Cüzdan’ın kendisi, tasarımcılar, geliştiriciler, araştırmacılar, müşteri hizmetleri görevlileri, pazarlama ve şirket yöneticileri dahil 70’den fazla taahhütlü ekip üyesine sahiptir. Cüzdan İngiltere’deki Isle of Man’da kayıtlı ve Infinity Blockchain Labs Europe’un bir parçasıdır.

Infinito Cüzdan’ın en büyük çekimlerinden biri de desteklediği token sayılardır. Aslında, cüzdan, mevcut jetonların çoğunluğunu destekleyerek, kullanıcıların bu simgeleri aramasını, göndermesini, almasını veya saklamasını sağlar. Ayrıca, Infinito Wallet’ın her zaman genişlediği, zaten uzun bir kripto para birimi listesinde birden çok bozuk para için destek var.

Temel Özellikler

Rekabetçi sayıda jeton ve kripto madeni desteğine ek olarak Infinito Wallet, güvenlikten ödün vermek zorunda kalmadan uygulamaya hızlı ve kolay bir şekilde erişilmesini sağlayan dokunmatik kimlik desteği sunar. İşlemleri zahmetsiz hale getirmek için, cüzdan ayrıca sık sık adresleri saklamak, rehber yönetimi içerir. Kayıt tutmaya yardımcı olmak için işlemlere mesaj ekleme seçeneği de vardır. Daha fazla kayıt tutma için, cüzdan işlem geçmişinizin tamamını .csv dosyası aracılığıyla dışa aktarma ve ardından kendinize e-postayla gönderme yeteneğini destekler.

Özellikler

Dünyadakiler, 2018’in 3. çeyreği sonu itibariyle 10’dan fazla dili destekleme yeteneği sayesinde Infinito Cüzdan’dan yararlanabilirler. Bunlar arasında İngilizce, Çince, Japonca, Korece, Fransızca, Almanca, Taylandca, Hintçe, Vietnamca, Rusça, İtalyanca ve Portekizce. Infinito Wallet ile birden fazla şifreleme ve jetona erişenler, portföy yönetimini geliştirmek ve zahmetsiz ticaret yapmak için çeşitli cüzdanlar arasında sorunsuz geçiş yapma yeteneğini takdir edeceklerdir. Verisign üzerinden belirteci göstermek için bir ortağın QR kodunu bile tarayabilirsiniz.

İşlemi tamamlamak için cüzdanı kullananlar, mümkün olan en düşük işlem maliyetlerini sağlayan devrim niteliğindeki fiyat optimizasyon teknolojisini takdir edeceklerdir. Bu işlemler, 7/24 sürdürülen blok zincirine düzenli olarak güncellenen ağ geçidi sayesinde inanılmaz derecede hızlıdır.

Diğer önemli özellikler, portföyünüze genel bakış dahil olmak üzere, yakında cüzdanınıza katılacak olan Infinito Cüzdanınızı ve portföyünüzü bir bütün olarak yönetmenize yardımcı olur. Bu, tüm portföyün değerini fiat para biriminde gerçek zamanlı olarak gösteren bir grafik aracılığıyla gelir. Ayrıca son 24 saat içinde mevcut fiyattaki farkı gösteren bir gösterge içerir. Yakında gelen bir diğer özellik, kullanıcı olarak sizin için fiyat değişikliklerini izleyen fiyat değişikliği uyarısıdır.

Infinito Cüzdanı Nasıl Kullanabilirsiniz?

Infinito Cüzdan, hem Android hem de iOS cihazlar için zaten kullanılabilir. Kullanmaya başlamak için “infinito cüzdan” ı arayın ve uygulamayı ilgili uygulama mağazasından indirin.

İOS cihazları için uygulamayı buradan indirin .

Ya da Android cihazlar için uygulamayı buradan indirin .

Uygulamayı yükledikten sonra yeni bir yeni cüzdan oluşturabilir ve adlandırabilirsiniz. Bu noktada yedekleme ifadenizi daha sonra gerektiğinde geri yükleyebilmeniz için kaydedebilirsiniz.

Kurtarma tohumunuzu not edin ve bunu güvenli bir yerde saklayın, ardından uygulama sizden kelimeleri seçtiğini onaylamanızı ister. Bu aşağı bir kez daha sonra şifrenizi ayarlayabilirsiniz.

Uygulama varsayılan aktif jetonları gösterecektir ve desteklenen herhangi bir bozuk para ve jeton eklemek için “+” düğmesine basabilirsiniz.

Artık ödeme almaya ayarlısınız, adresi almak veya göndermek için bir adres girmek üzere “gönder” veya “al” sekmelerini seçin.

Infinito Cüzdan Gizlilik ve Güvenliği Nasıl Sağlıyor?

Bir kripto cüzdanı olarak, Infinito Cüzdan güvenlik için birden fazla özellik dahil olmak üzere kullanıcıların gizliliğini ciddiye alır. Özel anahtarlar tamamen gizli kalır; yalnızca söz konusu kullanıcının bunlara erişimi vardır. Bu şekilde kalmasını sağlamak için, hem özel anahtarlar hem de parolalar tamamen şifrelenir. Infinito Cüzdan, herhangi bir türdeki kullanıcı verilerini saklamamakta, ya bilgisayar korsanlarının yakalanma riskini ortadan kaldırmaktadır.

Güvenlik

Eklenen güvenlik, Infinito Cüzdan’ın şeffaflığı ve uyumluluğundan geçer. Man Adası’na kayıtlı, bu yüzden düzenlemeleri takip ederek cüzdanına güvenebilirsiniz. Dış denetim için izin veren kaynak kodu da mevcut olacaktır.

Yol Haritası

Infinito Wallet resmi olarak 8 Aralık 2017’de ERC20 tokenleri, ETH, BTC ve BCH desteği ile piyasaya sürüldü. 30 Nisan 2018’de cüzdan yeni akıllı sözleşmeler ve para blokları ekledi. Bu noktada, ETH20 ve NEO NEP-5 tokenlerini destekleyen dünyanın ilk evrensel cüzdanı oldu. Bu da DOGE ve DASH için entegrasyonun gerçekleştiği zamandır.

2018’in Q2, Q3 ve Q4’ü sırasında Infinito Wallet, daha fazla özellik eklemeye ve ortaklık ağını genişletmeye devam ediyor. Bu aşama, ID / KYC çözümleri ve değişimleri dahil olmak üzere pratik blok zinciri hizmet entegrasyonunun gerçekleştiği zamandır. Portföy ekranı da geliştirilecek ve işlem maliyetleri optimize edilecek. Yaklaşan özelliklerin bazıları, tarih kayıtları ve işlem geçmişini keşfetme yeteneği dahil olmak üzere bu zaman diliminde zaten yayınlanacak veya yayınlanacak. Yıl sonunda, cüzdan kaynak kodu da çevrimiçi olarak yayınlanacak.

Yol Haritası

2019 ve sonrasında Infinito Cüzdan, RSK, ADA, EOS ve ETC gibi üst kripto para birimi platformlarına destek ekleyecektir. Ayrıca, tamamen uyumlu olan, mevcut fonları içe aktarma ve tasarruf için fonları ihraç etme ve temaları zenginleştirme yeteneğini ekleyen bir uygulama içi alışverişi geliştirecek ve uygulayacaktır.

Sonuç

Birçok cüzdan evrensel olduğunu iddia ederken, çoğu sadece kripto para birimlerini veya bir dizi belirteç türünü kabul eder. Infinito Cüzdan, çoklu kripto para birimlerine ek olarak hem NEO NEP-5 hem de ETH ERC20 dahil olmak üzere en yaygın jeton türlerini destekleme özelliğiyle dikkat çekiyor. M-cüzdan çok sayıda kripto varlıkları için zaten yararlıdır ve ekip daha fazla para ve jeton için destek eklediğinde ve planlanan özelliklerin uygulanmasını tamamladığında daha da kullanışlı hale gelecektir.