Ethereum Kurucu Ortağı Joe Lubin, ErisX Yönetim Kuruluna Katıldı

Kripto startupı ErisX, bitcoin ve nihayetinde ethereum gibi dijital varlıklar için spot ve türev opsiyonları piyasaya sürmeye hazırlanırken yönetim kurulunu genişletiyor.

Şirket Perşembe günü yaptığı duyuruda , ethereum geliştirme stüdyosu ConsenSys’in kurucusu Joseph Lubin ile teknoloji girişimcisi Cris Conde’nin kurula katıldığını duyurdu. DRW CEO’su Don Wilson, Valor Equity Partners yönetici ortağı Antonio Gracias ve ErisX CEO’su Thomas Chippas ile birlikte görev yapacaklar.

Bir basın açıklamasında ErisX, Lubin’in dijital varlık alanında çalışma deneyimini ve ethereum ağına yakınlığını gösterdi (ikinci büyük kripto para biriminin kurucu ekibinin bir parçasıydı).

Şirket başlangıçta , piyasaya sürüldüğü zaman Bitcoin vadeli işlem ürünleri sağlamayı planlıyor (bu lansman ABD hükümeti kapatılmasıyla gecikmeli olabilir ), ancak ethereum ve litecoin işlemlerine daha da fazla destek vermeyi planlıyor.

ErisX pazarlama müdürü Jessica Darmoni, CoinDesk’e e-posta yoluyla, eter ürünlerinin piyasaya sürülmesinin şirket için bir hedef olmaya devam ettiğini söyledi, ancak şirketin yakın gelecekte bir eter vadeli işlem ürünü için aktif bir şekilde lobi yapmayı veya duyurmayı planlayıp planlamadığını söyledi.

“Genel bir kural olarak, biz hala onlarla işlem halindeyken düzenleyicilere katılım konusunda yorum yapmıyoruz” dedi.

“Ancak, Bay Lubin ve ekibinin ErisX’in belirleyici alanı kadar kripto alanı ve Ethereum hakkında geniş bilgi ve arka plan getirdiğini söyleyebiliriz.”

ErisX CEO’su Thomas Chippas daha önce CoinDesk’e, şirketin “CFTC ile etkileşiminin hem olumlu hem de üretken” olduğunu ve firmanın, türev işlemleri düzenleme uygulaması türevindeki regülatörle çalışmalarına devam etmeyi dört gözle beklediğini söyledi.

Kurul dört koltuktan beşe çıkarıldı. Lubin yeni koltuğa geçti; Eski yazılım devi Sungard’ın CEO’su olan Conde, Şubat 2018’den bu yana kurulda olan eski bağımsız yönetim kurulu üyesi Cliff Lewis’in yerine geçecek.

eskişehir | bitcoin miner kaufen