Coupit ekibi ile röportaj

Projenin ana sütunlarını nasıl tanımlarsınız?

Coupit’in ana direkleri şunlardır:

Ortaklık Programı – Coupit, dağıtılacak iştirak kazançları için şirket yönetimine güvenmeyen otomatik bir yöntem sunar.
Recoupit – Sadece Coupit Tokens’i tutarak, Coupit platformunda çeşitli şekillerde kullanılabilen Recoupit Jetonları üretilecek.
Güven ve Tahkim Sistemi – Coupit’in güven programı, alıcıların ve satıcıların itibarını belirlemede yardımcı olacaktır. Satıcı / alıcı taleplerini ele almak için bir Çözüm Merkezi içerir.
Satıcılar için Analytics – Satıcıların, etkileşim çabalarını iyileştirmeye yardımcı olmak için satıcı sayfalarındaki (profil, ürünler) ziyaretçi etkileşimini takip etmesi için Analytics gösterge panosu.
Takım ve taraftarlar hakkında, güçlü yönleriniz neler?

Ekibimiz Coupit projesinden bağımsız olarak başarıya ulaşmış yüksek motivasyonlu bireylerden oluşmaktadır. Birlikte, Coupit’e yatırımlar, e-ticaret, blockchain teknolojisi ve siber güvenlik konusunda çok zengin bilgiler getiriyorlar. Toplumdaki taraftarlarımız iyi eğitimli ve yüksek standartta tuttuğum blokaj kültürüne gömülüyor.

Ortaklıklar ile herhangi bir yol haritanız var mı?

Evet, tam yol haritamızı burada görebilirsiniz. Üçüncü taraf alışveriş sepetleriyle entegrasyon konusunda heyecan duyuyoruz, çünkü Coupit’in Magento, WordPress (WooCommerce ile) ve Shopify kullanan herkes tarafından kabul edilmesine izin verecek. Bunun, Coupit’in benimsenme oranını büyük ölçüde artıracağını düşünüyoruz.

Diğer rakiplerle karşılaştırıldığında Coupit’in katma değeri nedir?

Bu soruyu 2 kategoriye ayıracağım: blockchain alanındaki rakipler ve e-ticaret pazar alanındaki rakipler. Çoğu blockchain yarışmacısı ortak problemlere (yüksek işlem oranları, teşvik eksikliği, vb.) Çözümler sunarken, Coupit bu problemleri çözmeyi hedeflerken, aynı zamanda ortaklık programı gibi alanda varolmayan özellikler de sunmayı amaçlamaktadır. ETicaret pazar alanı içerisinde, satıcılara ve tüketicilere maliyetin bir kısmına hizmet sunabileceğiz. Ayrıca, otomatik bağlı kuruluş programımız, yönlendirenlerin, blok zincirindeki akıllı sözleşmeler tarafından ele alındıklarından, merkezi bir ödeme şirketi ele geçirme işlemleri hakkında endişelenmeleri gerekmediği anlamına gelir.

Korumak istediğiniz kullanım durumları nelerdir?

Satıcılar, tüketiciler ve yönlendirenler için harika bir pazar deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Umarız, tüccarlara verdiğimiz analizleri kullanmaları ve başarılarını arttırmalarıdır. Tüketicilerin satın alma sırasında sorunsuz bir deneyime sahip olmalarını öngörüyoruz; bu senaryoda tahkim seçeneği ortaya çıkmaktadır. Son olarak, bağlı kuruluş programlarına katılan yönlendiricilerin birçok büyük market tarafından göz ardı edildiğine ve takdir edilmediğine inanıyoruz ve onlar için daha iyi bir seçenek oluşturmak istiyoruz.

Hizmetinize ölçeklenebilirlik sağlamayı nasıl hedefliyorsunuz?

Neyse ki, biz son derece hızlı olan NEO blockchain, bizim belirteç başlatmayı seçti. Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Coupit ve blockchain endüstrisi için mevcut senaryonun değerlendirilmesi.

Coupit şu anda çok başarılı bir ICO teklifinin ortasındadır ve sektörün beklentilerini değiştiren uygulamaları yayınlamayı dört gözle bekliyoruz.