Coinsquare Bu Yıl Avrupa’ya Açılıyor

Coinsquare Bu Yıl Avrupa’ya Açılıyor

Kanada’nın en önemli kriptopara borsası olan Coinsquare, birkaç gün önce Avrupa topraklarına ulaşma yolunu genişletme kararını açıkladı. Haberler ekonomi ve iş odaklı bir haber portalı olan Financial Magnates tarafından yayınlandı.

Coinsquare CEO’su Cole Diamond’a göre, Avrupa pazarına yapılan alışverişin açılması, yakın gelecekte global bir şirket olmak istediği için iş modellerinde bir oyun değiştirici olabilir.

“AB gibi devasa bir pazara girmek, Coinsquare’in 21. yüzyılın küresel finans kurumu olma vizyonuna daha da yakınlaşan heyecan verici bir adım. Kanada’daki en büyük kripto para birimi değişimi, faaliyet gösterdiğimiz her ülkede aynı yüksek kalitede, güvenli hizmeti sunabilmemiz için uluslararası olarak nasıl genişlediğimize dikkat ediyoruz. ”

Cole Diamond

Kanada şirketi dar odağına rağmen iyi performans gösterdi. Yılda en az 5 milyar dolar ve 100.000’den fazla müşteri, şirketin başarısını ve popülerliğini ortaya koymaktadır.

Avrupalı ​​olmayanları nasıl etkiler?

Kripto ticareti, bir piyasanın nasıl performans gösterdiği konusunda rol oynayan iki temel etkene sahiptir: Jetonun fiyatı ve ticaret hacmi.

Bittrex’te Bitcoin’in Fiyatını ve Hacmini gösteren grafik. Fiyat, 1 BTC için ne kadar insan ödeme yapıyor demektir. Hacim, belirli bir fiyat noktasında kaç kişinin ticaret yaptığını gösterir. Her alıcı için bir satıcı var, bu yüzden Hacim bir pazarın nasıl davrandığını anlamada yardımcı oluyor. Grafik: Tradingview

Coinsquare’in Avrupa’ya yayılması, çeşitli kripto para birimlerinin işlem hacmini önemli ölçüde artırma potansiyeline sahiptir.

Bir insanın bu değişim üzerinde kendi belirteçleri olmasa bile, piyasaların önemli olaylara “zincirleme reaksiyonu” olacaktır. Coinsquare’in halihazırda ele aldığı ticaret hacmi ve isminin Amerikan pazarında temsil ettiği sağlamlık, yeni bir trader dalgasını bu yeni platforma doğru hareket ettirebilir ve böylece küresel piyasa kapağında listelenen kriptoların değerini artırır.

Borsa, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, XRP, Dogecoin ve Dash gibi kripto ticareti için çok çeşitli jeton seçenekleri sunmayı umuyor; Daha fazla güvenlik için soğuk depolama seçeneklerinin yanı sıra.

Bu, potansiyel olarak, sadece Bitcoin fiyatının değil, aynı zamanda küresel pazarın en önemli unsurları arasında yer alan bu alt kodların fiyatındaki artış anlamına gelebilir. Hacimdeki artış ve aynı zamanda bu alt-kodlara daha yüksek pazar maruziyeti ekosistem için bir bütün olarak faydalı olabilir.

Sonraki Durak: Coinsquare Asia

Avrupa’ya yerleştikten sonra, Coinsquare yöneticileri memnun görünmüyor ve Asya kıtasına genişletme planlarını zaten doğruladı. Japonya birincil hedefleri.

Japon pazarına girmek için, döviz bloğu yatırım bankası DLT a21 ile stratejik bir ortaklık üzerinde çalışıyor; Değişimin güvenli bir ortamda çalışmasına izin verecek ve adadaki kripto ile ilgili finteklerin kurulmasını önemli ölçüde karmaşıklaştıran bir dizi hack ve dolandırıcılıktan sonra yerel yasalara uymayı sağlayacak bir iş hamlesi.

Japonya’nın dünyanın en büyük pazarlarından biri olması, Coinsquare’in meşru bir borsa olarak kurulmasının sadece hodlers ve tüccarlar için faydalı olabileceği, aynı zamanda kamu ve devlet kurumlarında kripto ticaretinin olumlu bir imajı oluşturabileceği de mümkündür. sadece “kripto kültürü” için gerekli olan bir facelift’e değil, aynı zamanda mevcut hükümetlerin katı pozisyonlarına da katkıda bulunuyor.

Bu duyurular için hala belirli tarihler yoktur, ancak Coinsquare bu genişleme planı üzerinde aktif olarak çalışmaktadır.