Cardano (ADA) Fiyat Analizi: 24 Ağustos 2018

Beklendiği gibi, birçoğu Cardano’daki gelişme oranını sorgularken, bazılarının beklenenden daha yavaş olduğunu ve en iyi şekilde hızlandırılabileceğini söyledi. Ancak, bu son AMA oturumunda Charles Hoskinson’a göre durum böyle değildir.

Charles çoğu zaman en iyi şeylerin zaman aldığını ve Cardano’nun dünyanın en değerli madeni paralarından biri olduğunu düşünürken, akran gözden geçirme platformunun tüm özellikleri veya zincirdeki gelişmelerin planlandığı gibi çalışmasını sağlamalıdır.

Ayrıca, Cardano Vakfı’nın tüm gelişim planlarının geçmesini sağlamak için yeterli fonu var. Halihazırda, akıllı sözleşme platformunun desteklediği platformun tamamı, önyükleme yapmak ve m-cüzdanda veya kod hata ayıklamada ayarlamalar yapmak ya da iyileştirmeler yapmak olan Byron aşaması diyor.

Bu aşamadaki temel amaçlardan biri, API kullanımı ve Daedalus tasarımının iyileştirilmesi yoluyla ağa üçüncü taraf entegrasyonunun sağlanmasıdır. Daha sonra platform, Project Shelly’ye taşınacak ve belirli bir zaman çizelgesi bulunmayacak olsa da gözlemciler Shelly’nin TestNet’ini, bu yılın her çeyreğinde, 2018 Q1 2019’a dökülebilecek olan Q4 2018’de istedikleri zaman yerleştirecekler.

Shelly Projesi’nin ana hedefi, ağı tamamen merkezi olmayan, yönetişimi ve istikrarı iyileştirmek ve en önemlisi Cardano platformunun tam birlikte çalışabilirliğe olanak tanımasını sağlamaktır.

Cardano (ADA) Teknik Analizi

Haftalık grafik

Haftalık bazda Cardano (ADA) yüzde beş düştü ve fiyatlar bu yılki norm olduğu gibi değer kaybettiğinden, ADA her zaman 7 sentten 2 sent uzak kaldı.

Bu seviye en son Q4 2017’de test edildi. Satıcılar, son Cardano (ADA) teknik analizimizle aynı hizaya geldiklerinde fiyatların düşmesine ve fiyatlarını düşürmelerine izin verirse, ADA’nın 7 kuruşta güçlü destek bulması olasıdır. Nedenini görmek kolay.

Birincisi, ADA bir ayı paterninde 12 kuruşun altında kuvvetli bir şekilde düşüş ve alım satım yapmasına rağmen, geçen hafta düşük alt seviyelerini reddeden satıcıların daha düşük bir fitil ile sona ermişti.

Hepsi bu kadar, kayıplarda tamamlayıcı bir kapak ile hacimlerde bir artış oldu. Buna ek olarak, son haftalık ticaret aralıklarından farklı olarak, ADA’nın ortalama ticaret aralıkları bir şekilde sıkı, fiyat da destek buluyor.

Günlük grafik

Satış ivme yavaşlıyor. Bir ayı içinde hareket fiyat hareket rağmen rağmen 12 Ağustos ana destek hattının altında Ağustos 8 yüksek sesle ayı şamdan ihlal haddeleme desen set haddeleme, Ağustos 13 ve 14 şamdanlar belki yavaşlama ayı momentum son göstergelerdir.

Yukarıda vurguladığımız gibi, ADA tüm önemli 7 cent destek hattından sadece 2 sent uzaktadır. Bu seviye ayrıca ADA’nın ATL’si olarak ikiye katlanıyor.

Son dokuz işlem gününün 13-14 Ağustos ve en düşük seviyelerde hareket ettiğine dikkat edin. Bu daha fazla ortalama fiyat aslında 17 Ağustos kazançlarını tersine çevirmek için mücadele eden satıcılarla birikir.

Her halükârda, bugün elverişsiz risk ödül oranı nedeniyle tarafsız kalmanızı tavsiye ederim. 7 sentin altında bir ihlal olduğunda satmanızı tavsiye ederiz. Tam tersine, fiyatlar bir kez daha 12 sent’in üzerine çıktığında, acil direnç hattımızdan toparlanabilir.