Cardano (ADA) Fiyat Analizi: 17 Ağustos 2018

Haberlerden

Emurgo, Cardano platformunun CEO’su ve kurucu ortağı olan vizyon sahibi Ken Kodama’nın başkanlık ettiği bir Japon şirketidir. Cardano’nun iş geliştirme kanadı olarak Emurgo’nun açık hedefleri var. Pek çokları arasında yaptıkları çalışmalar, Cardano’nun blockchain teknolojisinden yararlanarak, kendi endüstrilerini değiştirmeyi arzulayan ticari girişimleri desteklemeyi ve kuluçkalamayı içeriyor.

Bu hat boyunca, Güneydoğu Asya’daki pek çok firma Endonezya’nın Hara – tarım sektörü odaklı bir veri alışverişi platformu ve Endonezya merkezli Hero hipermarket zincirlerinin sahipleri olan HERO Group’dur. Teşvik edici bir şekilde, ağda başlayacak olan daha fazla proje var. İki gün sonra, Emurgo, Yoroi, IOHK ürününü ve Emurgo’nun amiral gemilerinden birini tanıttı.

Yoroi, takımın hafif, hızlı ve en önemlisi kullanımı kolay bir Cardano hafif cüzdanı. Cardano ile eşanlamlı olan cüzdan en iyi endüstri standardına uygun, sezgisel ve güvenli. M-cüzdan günlük kullanım içindir ve Icarus’un bir çatalıdır. Icarus, Google Extension’ı çalıştıran Cardano’nun hafif cüzdanı.

Teknik Analiz

Haftalık grafik

Geçtiğimiz iki ila üç hafta içinde, Cardano (ADA) kayıpları yüzde 35 oranında bu kadar dik dökülüyordu. Şimdiye kadar, akıllı sözleşme simgesi haftalık bazda yüzde 22 düştü ve fiyatlar, kursun ATL’si ile 7 kuruş ve 12 kuruşluk acil direnç çizgimiz arasında alım satım yaptıkça daha fazla değerlendi.

Gönderen önceki analizde , 12 sent bizim fiyat kazanç sınırı ve şimdi ADA fiyatlarının aşağı yüzde 95 2017 tepelerinden olduğunu tekrar test bizim potansiyel seviyelerini tanımlanmasında önemli bir düzeyde kalır. Her şeye rağmen, bir ayı önizleme tutacağız. 12 haftanın altında 12 Ağustos’ta sona eren haftadan sonra düşüş eğilimi gösterdiği için ilk karımız 7 kuruş olacaktı.

Öte yandan, ADA’nın 12 sentin üzerinde işlem görmesini bekleyen güçlü kazançlar, 20 sentte ilk hedefleri olan bir satın alma dalgasıyla sonuçlanacak.

Günlük grafik

Cardano (ADA) Teknik Analizi

Önizlememiz altındaki çoğu para gibi, ADA ayıları da sorumlu. Fiyatlar 12 sentin altında işlem gördüğü sürece, geri çekilişlerde satış yapmak en iyi ticaret planı olmalıdır. Şimdiye kadar, fiyatlar istikrarlı ve 13 Ağustos ayı içinde yutturma deseni içinde ticaret.

Ve daha yüksek yüksekler için yapılan son girişimler, şamdan kayıplarını tersine çevirmediğinden, ADA boğalarının sorumlu olacağı tek yol, 12 sentin üzerinde kazançlar varsa. Bunlardan herhangi biri gerçekleşmeden önce, 12 kuruşta duruşlarla her yüksek alçak zaman karesinde satış ve 7 kuruşta ADA’nın ATL’lerinde ilk hedefler ideal.

Kaynak: Newsbtc