Bittrex, Cardano (ADA) ve Zcash (ZEC) Için Kripto-Fiat Ticaret Çiftleri Açtı

Bittrex, Cardano (ADA) ve Zcash (ZEC) Için Kripto-Fiat Ticaret Çiftleri Açtı

Dünyanın en büyük kriptopara borsalarından biri olan Bittrex, e Cardano ve Zcash için kripto/fiat ticaret çiftlerini sağlama kararını açıkladı. Resmi hesabı bunu tweetledi ve daha sonra abonelerine gönderilen bir e-posta yoluyla teyit edildi.

Bittrex, 5 Eylül 2018’de iki yeni ABD Doları (USD) pazarı, Cardano (ADA) ve Zcash (ZEC) piyasalarını açmaktan heyecan duyuyor! …

Onay süreci hızlıdır ve onaylandığında, bugün ve gelecekte Bittrex’in tüm USD marketlerini teklif edebilirsiniz. USD para yatırma ve çekme işlemleri için onaylandığında, havale talimatlarını yanıtlayacağız ve sektörde aynı ya da sonraki ABD-iş günü mevduatlarının ve para çekme işlemlerinin tadını çıkaracaksınız. Yeni USD pazarı duyuruları ve en son güncellemeler için bizi Twitter’da takip edin.

Kripto-fiat çiftinin onaylanması, bir kripto para biriminin kanıtlanmış güvenilirliğini, yasallığını ve meşruiyetini göstermesi açısından büyük önem taşımaktadır.

Cardano, ekibinin üçüncü nesil bir blockchain olarak sınıflandırdığı bir konfigürasyon kullanarak, ölçeklenebilirlik ve birlikte çalışabilirlik sorununu çözmeyi vaat eden bir blockchain. Zcash, sıfır bilgi kanıtı olarak nitelendirdikleri bir protokolün mükemmelleştirilmesinden sorumlu olan bir blok zincirdir.

Topluluk, duyuruyu iyi karşıladı. Birkaç saat içinde, resmi tweet dünya çapında tüccarlar ve meraklıların olumlu yorumları ile, 1.4k beğeni ve 500 retweets yakın biriktirdi.

 

Bittrex: Kripto/Fiat Herkese Açık Değil… (Henüz)

Yasal nedenlerden ötürü, sadece bazı devletlerin Kripto / fiat piyasaları için uygun olduğunu dikkate almak önemlidir. Bittrex’e göre, uygun olmayanlar için en uygun seçenek, USDT (Tether) piyasasını kullanarak kripto / kripto ticareti yapmaktır. Sabit bir jeton 1 USD değerinde sabit kalmaktadır.

Bunun üzerinde resmi web sitesi , Bittrex’in kimler için kripto-fiat ticaretinin açık olduğunu açıkladı:

“Yaşadığınız veya çalıştığınız USD pazarlarına uygun olmak için:

  • Amerika Birleşik Devletleri dışında veya
  • Amerika Birleşik Devletleri’nde Kaliforniya, Washington Eyaleti, New York Eyaleti, Montana veya Arizona’da
  • Pennsylvania’da faaliyet gösteren kurumsal müşteriler de uygundur

Başvurmak için, bu linkte bulunan formu doldurmak önemlidir. 

Yazarken, Cardano (ADA), küresel piyasada 9. sırada yer alan 2.69 milyar USD’lik bir piyasa değeri için 0.10 $ ‘lık bir fiyat var. Zcash (ZEC) 400.54Mn’lik bir piyasa değeri için 149 $ değerinde