Bitmain’den Houston Rockets’a Sponsorluk, Biletler Bitcoin Cash’le Satılacak

Bitmain’den Houston Rockets’a Sponsorluk, Biletler Bitcoin Cash’le Satılacak

en başarılı kripto donanım üreticisi olan Bitmain’deki kaynaklar, madencilik titanının bir sonraki NBA sezonu boyunca şirketin Antpool markasıyla Houston Rockets NBA takımına sponsor olacağını doğruladı. Evet, muchachos, madenciliğin büyük kötü kurdu gelecek yıl Toyota Center’da para kaslarını treyleri fırlatmak için sıraya giriyor.

Sponsorluk anlaşmasının kendisinden daha da dikkat çekici olan şey, Rockets yönetim kurulu amigoslarının cryptocurrency’da oyunlara yönelik biletler için ödeme yapmayı kabul ettikleri, ancak herhangi bir kripto para karşılığı değil: Biletlerin daha hızlı bir şekilde Bitcoin Cash’den satın alınmasıdır. orada daha güvenli kripto paralar var. Bu, Bitcoin Cash ve cryptocurrency için bir dönüm noktasıdır, ilk bir kripto para birimi olan ve NBA takımının bilet ödeme olarak kabul etmesidir.

Ortaklık duyurusu , Bitmain’in iflasın eşiğinde olduğuna dair söylentilerin ortasında geliyor . Bitmain’in yakın zamanda Bitcoin Cash projelerine yatırım yapmak için 50 milyon dolarlık bir özsermaye fonuna imza atması , NBA sponsorluğu ile farklı bir resim çiziyor. Bu hızda, yakında Jihan’ı mahkemede görebileceğiz, James Harden gibi nefret edenlere daldık.