Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi: 23 Ağustos 2018

Bitcoin, son keskin ralliden satıldığında bile yükselmeye devam ediyor. Fiyat, 1 saatlik zaman dilimindeki artan kanalın alt kısmındaki desteği test ediyor ve Fib uzantı düzeyleri üst sıralarda görünüyor.

Kanalın tabanı, bir zemin olarak mukavemetine eklenmiş gibi görünen eski bir direnç seviyesiyle aynı hizadadır. Bu aynı zamanda hareketli ortalamaların dinamik bükülme noktalarıdır, ancak bitcoin bu seviyelerin altına hafifçe inmiştir.

Yine de, 100 SMA, en az direnç yolunun yukarı doğru olduğunu belirtmek için 200-SMA uzunluğunun üzerindedir. Diğer bir deyişle, yükseliş eğiliminin tersine dönmeye devam etmesi daha olasıdır. Daha sonra, göstergeler arasındaki boşluk, düşüşlü bir geçişin de mümkün olduğunu düşündürecek kadar dardır.

RSI, boğa baskısının geri dönüşünü göstermek için aşırı satım bölgesinden çıkıyor. Stokastik, alıcıların kontrol altında olduğunu ve bitcoin’i bir sonraki yukarı yönlü hedeflere geri götürebileceğini de yansıtıyor. En yakın olan, 6,500 $ ‘lık markette% 38,2’ lik bir uzamadır.

Daha güçlü boğa basıncı,% 50 uzamaya yakın olan 6,600 dolar veya% 61.8 uzantı 6,664,70 $ ‘lık aradaki kanalın ortasına kadar bitcoin alabilir. % 78,6’lık uzantı, 6.800 $ ‘lık yüksek salınımın yakınında ve tam uzantı, kanalın en üst kısmında 6,900 dolar.

ProShares bitcoin ETF uygulamasıyla ilgili SEC kararına yönelik beklenti daha önce fiyatı artırdı, ancak reddetme hızlı bir geri çekilmeye yol açtı. Regülatör onaylanmadı  vadeli işlem sözleşmeleri, GraniteShares diğerine ve Direxion beş kaldıraçlı ve ters BYF Bitcoin izlemeyi tercih ProShares tarafından açılan iki BYF.

SEC birkaç hafta sonra, Winklevoss ikizleri tarafından yapılan başvuruları reddetti ve Eylül ayından bu yana başka bir dizi kararın önüne geçtiler. Birçoğu, bu reddin bir sonraki kararlarının nasıl ortaya çıkacağının bir göstergesi olduğuna inanmaktadır.

eskişehir | bitcoin miner kaufen