Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi: 12 Temmuz 2018

Bitcoin 5,800 $ ‘lık tutara ve 6.800 $’ lık dirence destek buldu ancak şu anda ortada oturuyor. Fiyat genellikle bir devamlılık sinyali olarak kabul edilen bir düşüş bayrağı içinde sıkışmış gibi görünüyor.

Bu durumda, alıcılar iade edilmeden önce desteği test etmek için bitcoin, aralığının alt kısmına geri dönebilir. 100 SMA, her şeyden önce uzun vadeli 200 SMA’nın altındadır, bu nedenle en az direnç yolu aşağı yönde olabilir. Ayrıca, hem hareketli ortalamaların dinamik direnç seviyeleri olarak tutulduğu görülmektedir.

Bununla birlikte, hareketli ortalamalar arasındaki boşluk, zayıflayan düşüş baskısı ve potansiyel bir yukarı geçiş sinyalini daraltmıştır. Bu durumda, boğa momentumu dönebilir ve bitcoin fiyatını direnç seviyesine geri götürebilir.

Bu durumda, ters baş ve omuzlar tamamlanabilir ve direnç veya boyun çizgisini aşan bir kırılma daha uzun süreli bir ralliyi hızlandırabilir.

RSI aşırı seviyelere ulaştı ve yükselmeye başladı, aynı zamanda yükseliş momentumunda bir dönüşe işaret etti. Stokastik sadece aşırı satım bölgesine doğru yol aldı ve daha da yükseldi.

Bitcoin bir kez daha arka ayaktayken, önceki hafta yayınlanan kazanımların neredeyse yarısını negatif yorum ve genel riskten kaçınma üzerine siliyor. Ticari gerilimler kötüleşiyor, misilleme önlemleri ekonomisine zarar verebilse bile güvenli liman cenneti için talebi artırıyor.

Fed yetkilisi Evans’dan yapılan haksız yorum da, Aralık 2017 zammı öncesinde muhalif olduktan sonra bu yıl iki zam daha fazla destek vereceğini ifade ederek, dolar karşısında talebin artmasına yardımcı oldu. Bu aynı zamanda, yatırımcı güveni, Evans’ın maliye politikasından gelen güçlü desteği kabul ettiği gibi, ABD ekonomisinin ticaret sıkıntılarından kaynaklanan belirsizlikleri ortadan kaldırabileceğini de destekledi.

Tüccarlar artık daha fazla katalizör için, endüstriyi geri iten veya olumlu gelişmelere yol açan daha olumsuz yorumlar olsunlar.

eskişehir | bitcoin miner kaufen