Bit-Z Borsası Kullanım Kılavuzu: Bit-Z Nasıl Kullanılır?

Bit-Z Borsası Kullanım Kılavuzu: Bit-Z Nasıl Kullanılır?

Bit-Z 2016 yılında kuruldu ve merkezi Hong Kong’da bulunuyor. Bugün, dünya çapında dijital varlıkların ticaretinde öncü değişimler arasında. Hem Sayaç (OTC) hem de profesyonel dijital varlık alım satım hizmetleri sunar. Bit-Z’nin arkasındaki ekip, uluslararası dijital varlık endüstrisinin çok sayıda üyesine ek olarak, e-ticaret, finans, oyun ve sosyal ağ gibi sektörlerden farklı profesyonelleri içeriyor.

Müşterileri güvende tutmak için, Bit-Z banka düzeyinde SSL teknolojisini kullanır. Platform kararlılığı için dağıtılmış sunucular kullanarak GSLB’ye de güveniyor. Bit-Z’nin amacı, kullanıcılara en verimli ve en güvenli hizmeti sunmaktır.

Bit-Z platformu, bir kripto para birimi değişiminden istediğiniz beklenen özellikleri sunar. Hesabınızı doğruladıktan sonra, uzun bir kripto para birimi listesi arasında işlem yapabilirsiniz. Değişim, aralarından seçim yapabileceğiniz en az birkaç düzine kripto parası olan oldukça zengin bir portföye sahiptir. Çoğu kullanıcı, Bitcoins’i cüzdanlarından veya tercih ettiği platformdan ödeyerek geleneksel bir şekilde değişimi kullanacaktır. Daha sonra bu dengeyi ticaret için kullanırlar.

Kripto para ticaretine ek olarak, Bit-Z kullanıcılara bilinçli bir karar vermek için ihtiyaç duydukları araçların çoğunu sunar. Otomatik ticaret için izin vermek için gelişmiş grafikler, ticaret geçmişleri, raporlar ve API erişimi ile birlikte gerçek zamanlı piyasa bilgilerine sahiptir.

Bit-Z, teknoloji endüstrisinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir ekip tarafından yürütülen profesyonel bir alışveriştir ve güvenebileceğiniz sistem istikrarına olanak tanır. Ayrıca, işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamanıza olanak tanıyan kararlılığı ve verimliliği sayesinde de kullanışlıdır.

Her işlemi koruyan banka düzeyinde SSL teknolojisi nedeniyle güvenlik endişesi yoktur. Son olarak, işlemler sürekli güncellenen gerçek zamanlı global senkronize bilgiler ile hızlı bir şekilde teyit edilir.

OTC Ticaret nedir?

OTC işlemleri hala popülerlik kazanıyor ve Bit-Z bu konuda lider olmayı hedefliyor. Bu “Sayaç Üzerinden” işlemler, başka bir kripto para birimi veya değişim platformu veya e-cüzdanınızdan bir hesap kullanmanıza ve doğrudan sitenin diğer üyelerinden para almanıza izin vermez – siparişler borsada görünmez Ayrı “OTC” alanı.

Ayrıca, para birimlerini bu şekilde satabilirsiniz ve sistem, üyelerin geri bildirim derecelendirme sistemini kullanır, böylece diğer üyelerin ticaret profilini ve geribildirimlerini kontrol edebilirsiniz.

OTC

BTC, ETH veya LTC’yi satın almak için ABD doları veya Çin yuanı kullanabilirsiniz. Banka telleri, AlyOPay, nakit para yatırma, MoneyGram, Western Union, Neteller ve PayPal dahil olmak üzere bu hizmetler için ödeme yapmanın birden fazla yolu vardır.

Bit-Z ile bir hesap açmak nispeten basit. Cep telefonuna gönderilen bir kodu kullanarak kayıt olacak ve hesabınızı doğrulamanız gerekecektir. Ayrıca herhangi bir para çekme işlemi yapmadan önce dosya üzerinde ek bir tanıma ihtiyacınız olacaktır. Bu ek bir güvenlik önlemidir ve kullanıcıların Bit-Z’nin yasal olmadığı yargı bölgelerinden olmamasını sağlar. Gerekli bilgiyi ve tanımlamayı yaptıktan sonra Bit-Z’nin hesabınızı doğrulayacağı belirlenmiş bir zaman dilimi yoktur. Ekip, denetimin zaman alabileceğini uyardı. Bununla birlikte, müşteri hizmetlerine başvurarak denetim sürecini hızlandırmayı (buna atıfta buldukları gibi) teklif ederler.

Bit-Z Kaydı

Ek güvenlik için, Bit-Z 2FA veya Double Verify Passwords kullanır. Bu, şifrenizi iki şekilde kanıtlamanızı gerektirerek hesap güvenliğini artırır. Bu sistemi kullanmak için, akıllı telefonunuzdaki Google Authenticator (kimlik doğrulayıcı) uygulamasını yükleyin. Ardından Güvenlik Merkezine gidin ve QR kodunu tarayın, 6 bitlik şifre doğrulamanızı ve normal giriş şifrenizi girin. Son olarak, “2FA Başlat” ı tıklayın.

Bit-Z’de Nasıl İşlem Yapılır?

Bit-Z üzerinde işlem yapmaya başlamak için giriş yapmanız ve ana menünün sağ üst kısmında bulunan “Exchange” linkini tıklamanız gerekmektedir. Bu daha sonra işlem ekranını yükleyecektir.

Ticaret Ekranı

Sol tarafta bulunan ticaret çiftlerini göreceksiniz: BTC, DKKT, ETH ve USDT. Hangi para biriminde işlem yapmak istediğinizi seçin ve ardından hangi para biriminde işlem yapmak istediğinizi tıklayın.

Ticaret Çiftleri

Ardından, istediğiniz para birimine ait satın alma ve satma siparişlerinizi yerleştirmek için grafiklerin altındaki iki kutuyu kullanabilirsiniz.

Al ve sat

DKK Token (DKKT) Nedir?

DKKT , Bit-Z’nin piyasaya sürdüğü ve Danimarka Kronası ile 1: 1 olarak belirlenen ve döviz alım satımı olarak kullanılabilen sabit para birimidir.

DKK’nin sabit değerine göre DKK Token (DKKT). DKK para biriminin piyasa değerine göre 1: 1 oranında verilen b kilitli zincir jetonu.1 DKKT = 1 DKK. DKKT size istikrarlı bir dijital para birimi çözümü sunmayı amaçlamaktadır ve geleneksel finans, siyaset, hukuk, sosyal bilimler ve doğa bilimleri alanlarında blok zincirleme teknolojisinin pratik uygulamasına kendini adamıştır. DKKT, İnternet tabanlı dijital para birimlerinin gelişimini desteklemektedir.

DKKT’nin en büyük özelliği, aynı miktarda Danimarka Kronu ve 1 DKK-1’e eşit olmasıdır. Uçucu kripto-para piyasasında iyi bir hedge para birimi yap.

Bit-Z 2016’dan beri açık. Yazım sırasında, BTC için 24 saatlik hacim 22.691.2292 idi. Aynı dönemde ETH hacmi 3,016.1560 idi ve USDT için 24.699.3660 idi. BTC pazarlarında 56 ticaret çifti, DKKT pazarlarında üç çift ve ETH pazarlarında 10 çift vardı. Bu nedenle, alım satım ve birçok seçenek için çeşitli kombinasyonlar vardır.

Bit-Z’yi kullanmayı uygun hale getirmek için nispeten düşük ücretler alıyor. Mevduat için herhangi bir ücret yoktur. Para çekme ile ilgili ücretler kripto para birimlerine göre değişir, ancak genellikle çok düşüktür. Ayrıca ticaret için çok düşük ücretler bulacaksınız; satın aldığınız veya satıyorsanız, istisnalar olmasına rağmen en yaygın ücret yüzde 0,1’dir.

Para Çekme için örnek ücretler:

Madeni para ücret
BTC 0.5%
DKKT 0.5%
ETH 0.0100 ETH
USDT 30.0000 USDT
LTC 0.5%
FCT 0.5%
LSK’ya 0.5%

Bit-Z Güvenli mi?

Bit-Z, Hong Kong’da yerleşiktir ve düzenlemelerin eksikliğinden dolayı, kripto değişimleri için çok yaygın olan bir düzenlemeye gerek yoktur. Bit-Z’yi kullanmadan önce yerel düzenlemelerinizi kontrol etmeniz gerekmektedir ve yasal kısıtlamalar nedeniyle Amerika Birleşik Devletleri veya Federal Almanya Cumhuriyeti’nde New York eyaletinde ikamet eden müşterileri kabul etmemektedir. Bazı diğer yargı bölgelerinde de yasal olarak izin verilmemektedir. Bit-Z regüle edilmemiş olsa da, şimdiye kadar herhangi bir korsanlığa sahip değildi, bu da onların yerinde iyi güvenlik önlemleri olduğunu gösteriyor.

Ayrıca, hiçbir şeyin garanti edilmemesine rağmen, şu anda Hong Kong’un ABD ve diğer Batı ülkelerinin kripto para ve borsalarla ilgili düzenleyici örneklerini takip etme yolunda olduğu gibi görünüyor. Bu, her ICO’yu yasaklayan Çin’e keskin bir tezat oluşturuyor. Bu, Bit-Z’nin uluslararası yatırımcılara ek olarak Çinli yatırımcıları getirebileceği anlamına geliyor.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir şey de, Bit-Z diğer örneklerden daha küçük hacimli nispeten yeni bir değiş tokuş. Bu, şimdi bunun için dikkatli davranacağımız anlamına geliyor. Sitede büyük bir bakiye bulundurmayın, her zaman önemli miktarda parayı kendi cüzdanlarınıza geri çekerek kontrol edin.

Bit-Z Hakkında Kullanıcı Şikayetleri

İnternette bulunabilmeniz için Bit-Z ile ilgili bazı kullanıcı şikayetleri vardır ve bunların hepsi paranın çekilmesinin ne kadar sürdüğü ile ilgilidir. Bazı değerlendirmeler, bunun, Bit-Z’nin manuel olarak işlemleri manuel olarak incelemesi veya en azından güvenliği iyileştirmek amacıyla en azından onları yakından takip etmesi nedeniyle gerçekleştiğini söylüyor. Bu, platformu daha güvenli hale getirmesine yardımcı olurken, paranın geç kalma potansiyeline yol açıyor. Sabrınız varsa ve paraya hemen ihtiyacınız yoksa, bu bir sorun olmamalı, ancak Bit-Z üzerinde işlem yapmaya karar vermeniz gerekir.

Facebook sayfalarında kalan kullanıcı yorumları, 5 yıldızdan 3’ünü 1 yıldız veren insanlarla 5 yıldız veren insanlar arasında bir bölünme ile paylaşıyor. Tüm yıldız incelemelerinin çekilme sorunları ile başa çıkmış insanlar olduğu varsayılmalıdır.

Bit-Z Yorumlar

Sonuç

Bit-Z, izlemek için kesinlikle bir değişimdir – Nano (resmi olarak RaiBlocks) gibi diğer büyük borsalarda yer almayan çok sayıda kripto parası vardır . Ücretleri, diğer benzer değiş tokuşlara kıyasla düşük fiyatlı ve düşük fiyatlı. İtibarları, değişimden hoşlanan bazı insanlarla ve diğerleri de uzun çekilme zamanlarından şikayet eden bir karma çantadan ibaret.