Ayı Piyasasının En İyi Performans Gösteren Coini Hangisi?

Blockchain kullanarak milyonlarca gerçek zamanlı rekoru güvence altına alan bir sistemin geliştiricisi olan Factom’un doğal bir göstergesi olan FCT, Kasım ayında tüm kripto pazarının çökmesiyle başlayan ayı piyasası sırasında, %80’den fazla artış gösterdi.

FCT fiyat tablosu:

En iyi 100 102 arasında en iyi performans gösteren post-Crash Coin
Kaynak: coinmarketcap.com

Factom’un boğa güreşi, Kasım ayı ortasında başladı. Bu , diğer paraların 2018’in en kötü ayı vuruşlarından birinde düşmesiyle de tesadüfen gerçekleşti. Ancak, FCT bu düşüş eğilimine meydan okurdu. projesi.

2018, Factom için önemli yeni ortaklıklara yol açan büyük bir yıl oldu. Altisource’un bir iş birimi ve konut kredisi varsayılan yazılım ve pazarlama çözümleri sağlayıcısı Equator , Factom Inc. ile birlikte 13 Kasım’da Equator PRO çözümüne Factom Harmony blockchain-as-a-service (BaaS) platformunu kullanmak için ortaklıklarını resmen açıkladı.

Factom ekosistemi, resmi duyuru durumları olarak “dünya lideri adem-i merkezi açık kaynak veri bütünlüğü protokolü olarak genişleyen rolüyle” örtüşen factomprotocol.org’un lansmanını da duyurdu. Yeni site, topluluk üyelerinin ve geliştiricilerin protokolü tartışmasına ve protokol yönetişimini yürütmesine izin veren bir “Factom” tartışma forumu da dahil olmak üzere geniş bir içerik yelpazesi sunuyor.

Şirket 6 Aralık’ta, şifreli şifreleri, cüzdanları veya ağ düğümlerini yönetmeden bir uygulamaya blockchain yetenekleri oluşturmanın bir yolunu sunan Harmony Connect’in piyasaya sürülmesiyle birlikte Factom Harmony’nin genişlemesini duyurdu. Connect, araştırma, geliştirme ve üretim için özel blockchain ortamlarının yanı sıra, arama için ücretsiz bir blockchain sanal alanı sunar.

Başlangıçta, Protokol ile ilgili kuruluşlar arasında Amerikan İttifakı Transnational Corporation , Bill & Melinda Gates vakfı , ABD İç Güvenlik Bakanlığı ve diğerleri yer alıyor.

Factom’a göre, dağıtılan protokolün altyapısını oluşturmak ve desteklemek için bir dizi partiyi ödüllendirmek için jetona ihtiyaç vardır.