Altcoin Sezonu Geldi mi?

Geçtiğimiz haftalarda, altkolar düşük seviyelerde seyretti, ancak iyileşme belirtileri var.

Aralık ve Ocak aylarında görülmemiş faiz ve satın alma kararlarından sonra, çoğu coin değerlerinin% 65’inden fazlasını kaybetti. Daha sonra, keskin fiyat düşüşünü neredeyse hiç hareket etmeyen haftalar izledi.

Ancak en son pompa serileri de aniden yaşandı, bu yüzden başka bir fiyat artışı bekliyor. Neredeyse tüm altcoinlerin bir gecede fiyatları ve Bitcoin’in pazardaki hakimiyeti hala% 42’ye düşerken, belirteçlere ve altcoinlere ilgi duyan ek işaretler de kaybolabilir.

Bu kez, yeni bir paralar mahsulü, olağanüstü fiyat hareketlerini görüyor olabilir. Güçlü rakiplerin bazıları arasında Verge (XVG) , Ontology (ONT) , TRON (TRX) ve bir ürünü serbest bırakmak için neredeyse hazır olan eski ICO projeleri yer alıyor.

Bütün altcoinlerin, birbirlerinden izole edilmiş geri kazanımlar yerine, birlikte yeşil olduğu nadir bir gündü. Ancak, ticaret hacimleri henüz geçen yılın sonunda rekor seviyelere kadar yükseliyor ve mevcut seviyelerin büyük bir fiyat artışını destekleyip desteklemediği bilinmemektedir.

Kripto topluluğu, nispeten belirsiz paralar için düzensiz pompalarda altkin geri kazanımı belirtileri görüyor, ama aynı zamanda daha önemli dijital varlıkların alım ilgisi ve birikiminde de görüyor.

Bu noktada, herhangi bir varlık yükselen bir trend alabilir ve ICO tokenları hala biraz sorgulanabilir. Bazıları yeni kayıtlar için Bittrex’in yeniden açılmasının piyasa faaliyetlerine katkıda bulunabileceğine inanıyor. Bittrex kısaca yeniden açıldı, ancak teknik zorluklardan dolayı süreci durdurmak zorunda kaldı.

Son üç ayda, bazı alt sikke fiyatları, bazı madeni paraların fiyatlarını koruyan Binance üzerinde yoğunlaşmıştır. Asya ticareti de hızın artmasına yardımcı oldu ve Bitcoin Japonya’da sıcaklığını korurken USD ticareti düşük seviyelere geriledi.

Bununla birlikte, ABD’li yatırımcılar Cardano (ADA), Stellar (XLM) ve diğerleri gibi alt borçlarla ilgileniyor ve ek alım fırsatları fiyat seviyelerini artırmaya yardımcı olabilir. Bazıları, 17 Nisan’dan sonra sona eren ABD vergi sezonunun yeni alıcılar için uygun bir tarih olacağını düşünüyor.

Kaynak: Cryptovest