10 Eylül Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

10 Eylül Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

Bitcoin düşük yüksekler oluşturdu ve muhtemelen bir iniş üçgeni oluşturmak için hazır olan 5.800 dolarlık alanda başka bir destek testi için hazırlanıyor. Bir sıçrama, direnç testine yol açabilir, bu kez 6.400 dolarlık alanın etrafında.

100 SMA hala, en az direnç yolunun yukarı doğru olduğunu belirtmek için 200 SMA uzunluğunun üzerindedir. Diğer bir deyişle, desteğin kırılmaya göre daha yüksek olması daha olasıdır. Bununla birlikte, satış baskısının arttığını göstermek için bitcoin bu seviyelerin altına düşmüştür.

RSI, yükseliş momentumunda bir dönüş sinyali vermek için aşırı satım bölgesinden dışarı çıktı ve stokçular kontrolün yeniden kazanıldığını göstermek için harekete geçti. Her iki osilatör de aşırı alım seviyelerine çarpıp geri döndüğünde, düşüş baskısı geri dönüp desteğin kırılmasına yol açabilir.

Üçgen grafik modelinin yaklaşık 4000 $ ila 10.000 dolar arasında olduğunu ve bunun 4,000 dolar olduğunu unutmayın. Bir desteğin kopması aynı boyutta bir düşüşe ve üçgenin tepesinden geçen bir mitingin de aynı yüksekliğe sahip bir mitinge neden olabilir.

Pazar günü, SEC, CoinShares Holdings’in bir iştiraki olan XBT Provider AB tarafından çıkarılan, Bitcoin Tracker One ve Ether Tracker One tarafından takas edilen notların alım satımını askıya almak için bir emir yayınladı. Bu askıya alma işlemi, 20 Eylül 2018’de 9 Eylül 2018’de saat 22: 30’da EDT’de saat 11: 59’da EDT’de başlayacak.

Düzenleyiciye resmi düzeninde göre, finansal araçların niteliğine “piyasa katılımcıları arasında karışıklık” vardır ve “yatırımcıların korunmasını” sağlamak için askıya alma “kamu yararına” olmuştur.

Bu, bir kez daha, düzenleyicinin bu ayın sonunda bir karar beklemeksizin bitcoin ETF başvuruları lehine karar verebileceği ümitlerini bir kez daha kısaltılarak, yıl boyunca beklenen bir toparlanma sürecini geciktirdi.

eskişehirbitcoin miner kaufen
escort99.com